NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

A z "A Girl Like Me"???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Emma Bunton
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

KterĂ˝ song z alba A Girl Like Me se ti nejvĂ­c lĂ­bĂ­?
What took you so long?
11%
 11%  [ 1 ]
Take my breath away
11%
 11%  [ 1 ]
A world without you
0%
 0%  [ 0 ]
High on love
11%
 11%  [ 1 ]
A girl like me
0%
 0%  [ 0 ]
Spell it O.U.T.
11%
 11%  [ 1 ]
Sunshine on a rainy day
0%
 0%  [ 0 ]
Been there, done that
11%
 11%  [ 1 ]
Better be careful
0%
 0%  [ 0 ]
We're not gonna sleep tonight
22%
 22%  [ 2 ]
She was a friend of mine
0%
 0%  [ 0 ]
What I am
22%
 22%  [ 2 ]
Hlasovalo: 2
Celkem hlasů: 9
Hlasování není časově omezeno

Autor Zpráva
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 16:16    Předmět: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Když už je tu tak dlouho jen teden topic, tak sem se rozhodl pro tohle, ale sem zvědavej, kterej to bude...

Já sem po chvíli rozmýšlení, jestli What Took You So Long nebo We're Not Gonna Sleep Tonight, vybral tu druhou. Strašně se mi líbí a spíš by se mi líbila, kdyby ji zpívaly všechny. Bych řekl, že ji napsala pro Spajsky a ty ji nechtěly, protože ona zní tak..., však poslechnětě a budete vědět Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 16:44    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

hlasoval sem pro Take My Breath Away, fakt se mi dost libi, pamatuju si kdyz sem se dozvedel ze What Took You So Long je na 1. miste a pak vyslo Take My Breath Away, tak sem cekal ze to na 100% bude taky prvni misto, protoze je to jeste lepsi song Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 14. června, 2005 10:12    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Tak to jsem se rozhodovala mezi temito:
What took you so long?
Take my breath away
Sunshine on a rainy day
Better be careful
We're not gonna sleep tonight
What I am

protoze ostatni jsou hodne shity. no a myslim ze se mi nejvic libi asi asi What I am (paradoxne predelavka), i kdyz z tech 6 mam fakt hodne rada vsechny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 19:35    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

me se nejvíc líbí Speel O.U.T a Girl Like Me ale to album už skoro vůbec neposlouchám,tak si nepamatuju ty názvy . Jinak je super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 20:44    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Já mám nejraději We´re not gonna sleep tonight. Škoda, že jsem neviděl videoklip. Podle mě si nezasloužit to shitové umístění. Kolik - 20. místo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:14    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Dave napsal:
Já mám nejraději We´re not gonna sleep tonight. Škoda, že jsem neviděl videoklip. Podle mě si nezasloužit to shitové umístění. Kolik - 20. místo?


dnes po "uspesich" ostatnich spajsek se zda 20. misto jako megahit Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:16    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Ono to vůbec není špatný umístění. Jsou tací, kteří se do top 100 neprobojujou. Ale na spajsky se asi kladly moc velké nároky.
Jedinej, kdo má šanci, je podle mě Emma. Přizpůsobivá, s kvalitním týmem a se Simonem Fullerem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:19    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Oni mají všechny šanci...ale je jen na nich jestli se najdou a využijou ji... Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:23    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Když to už by asi nebylo ono. A myslím, že by ani díru do světa moc neudělaly. Nějaký umělý navazování by nemělo být...
Vidět Emmu zase s culíky - teď, když je vamp?
Poslouchat Mel C s fotbalem?
Já nevím... Radši ať snad zůstanou sólistky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:23    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Dave napsal:
Ono to vůbec není špatný umístění. Jsou tací, kteří se do top 100 neprobojujou. Ale na spajsky se asi kladly moc velké nároky.
Jedinej, kdo má šanci, je podle mě Emma. Přizpůsobivá, s kvalitním týmem a se Simonem Fullerem.


v tom mas naprostou pravdu. jak spajska nejde na prvni misto, tak se o ni zacne psat, jakej to je propadak. a taky se podle me neprodavaji prave kvuli tomu, ze to jsou spajsky. holt nejsou in

Free Me je zatim posledni album, co nebylo propadak, tak doufam, ze se tretim albem to bude aspon podobne
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:25    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

nesnáším slova "propadák" ,propadák označuje věc která se špatně prodávala nebo se nepordávala podel přectav ale neznačí to nic o kvalitě alba... Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:27    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Já si vzpomínám, jak na musicserveru psali:
Bývalá spajska Emma Bunton skončila (s Free me) až na šestém místě!
Vždyť je to skvělý!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:27    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

monarc napsal:
nesnáším slova "propadák" ,propadák označuje věc která se špatně prodávala nebo se nepordávala podel přectav ale neznačí to nic o kvalitě alba... Big Grin


no prave. ja rikam ze se to neprodavalo. ale porad ty alba mam samozrejme rad, prodejnost na tom nic nezmeni Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:28    Předmět: Re: A z "A Girl Like Me"??? Citovat

Přesně. Ale i tak jsme v ohrožení. Protože pokud je nebude nikdo kupovat, pak utřeme nos. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:30    Předmět: cd Citovat

No právě ... to je nejhorší...Lidi si to radši stáhnou z netu to ale kdyby dělaly všichni ,tak neegzistujou hudebí skupiny,zpěváco nic... Mikey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Emma Bunton Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group