NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Better Alone 6track

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 11. dubna, 2006 19:30    Předmět: Better Alone 6track Citovat

Tak mi dneska dorazil z Hudby2000. Co ta Mel C má s těma akustickejma verzema? Jsou super - mám rád její akustický verze - ale připomíná mi tím proste Alanis.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 11. dubna, 2006 19:50    Předmět: Re: Better Alone 6track Citovat

No nevím, co s nima má, mě se moc nelíběj Embarrassed
A co, je to to s tím hezkým "jezerním" obalem?! Protože mi dnes naši volali, že něco přišlo (a nejen proto jsou zase nejspíš naštvaní, se mi tam vubec zase nechce - jedu zítra odpoledne nebo pozítří dopoledne). Asi to bude BA (a tATu - Ljudi Invalidi), se na to moc těšim. Nejradši bych si s sebou vzal domů comp, abych si natáhl zpátky všechny cd, co mám doma. Něco tu na síti nemaj (a Spajsky už vubec), a mě se to všechno nechce vozit do Prahy.
Trochu mimo téma, co?! Každopádně Go, Mel C, Go!!! Big Grin A cover vypadá ve skutečnosti dofám ještě líp než na compu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 11. dubna, 2006 19:55    Předmět: Re: Better Alone 6track Citovat

Mne se libi jeji akusticka verze Next Best Superstar A First Day Of My Life, ty jsou dobry. Jinak gratuluju k novymu kousku Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 11. dubna, 2006 20:42    Předmět: Re: Better Alone 6track Citovat

Jo, je to s tím jezerním obalem. Tak jo, je to další kousek. Ale těšil jsem se, že bude do sbírky. Přiznám se, že jsem si teď raději pustil koncert Kylie - mi dává aspoň trošku elánu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 12. dubna, 2006 5:47    Předmět: Re: Better Alone 6track Citovat

DejvĂ­ napsal:
Jo, je to s tím jezerním obalem. Tak jo, je to další kousek. Ale těšil jsem se, že bude do sbírky. Přiznám se, že jsem si teď raději pustil koncert Kylie - mi dává aspoň trošku elánu.


ani se nedivim Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group