NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

D/L Moje vlastne SG ringtones

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spicy
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 40
Založen: 31. 05. 2005
Příspěvky: 1977
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: 28. dubna, 2006 10:52    Předmět: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

Mam telefon Nokia6230 co mi prehrava aj mp3 takze som si uz davnejsie vyrobil nejake Spice Girls zvonenia, mam to zadarmo a viem ze moje zvonenie nebude mat nikto iny na svete (az doteraz Happy ) vzdy si vyrabam vlastne zvonenia, vezmem song a vo Wave Editore si ho nastriham ako chcem a bum moje nover zvonenie je na svete... Big Grin

Dnes som vsetky svoje SG zvonenia uploadol pretoze som sa chcel s vami o ne podelit. Tu su, ak sa vam pacia dajte mi vediet alebo dokonca ak ste ich aj pouzili niektore. Moj oblubeny ringtone je Ride It, vobec tam neni pocut na ktorych miestach je to seknute.... Hadam vas potesia Wink


Ride It ringtone:
http://www.megaupload.com/?d=CS8QHXHI

Next Best Superstar ringtone:
http://www.megaupload.com/?d=IWAZ6JIV

Free Me ringtone:
http://www.megaupload.com/?d=7T9MMGSL

Maybe ringtone:
http://www.megaupload.com/?d=R0VP6R7F

CSFA ringtone:
http://www.megaupload.com/?d=LYCR9HXQ

Mam aj ine rongtones vyrobene, napriklad teraz mam Sorry, keby ste este nejake chceli mozem vam napisat zoznam co mam Happy
_________________
Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa, Pa da ba da da,
Pa da ba da da da daaa, Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa,
Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 28. dubna, 2006 13:38    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

Teda ty jsi ale fanda. Si to pak musĂ­m doma poslechnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 29. dubna, 2006 13:44    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

ja si taky mixuju vlastni ringtony Happy

laka me Maybe, stahnu Happy dik!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 29. dubna, 2006 20:17    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

je to jsou ty, cos mi kdysi posilal! Ride It je fakt bez seku Wink Skoda, ze mam starej monofonni mobil Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Spicy
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 40
Založen: 31. 05. 2005
Příspěvky: 1977
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: 30. dubna, 2006 12:58    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

Tommy napsal:
je to jsou ty, cos mi kdysi posilal! Ride It je fakt bez seku Wink Skoda, ze mam starej monofonni mobil Tongue

Ja sa vzdy snazim aby aj ked je tam nejaky sek tak aby to co najviac sedelo do rytmu a bolo to co najmenej pocut (ako v NBS tam mi to trvalo roky kym som sa do rytmu ako tak narval) ale ano , niektore sa mi podaria tak ze to absolutne do seba zapada ze ked ten song nepoznas ani by si nevedel ze je to nastrihane... Ako napriklad to Ride It alebo CSFA. Happy (este v par nespice ringtonoch sa mi to tiez tak podarilo ako LoseMyBreath alebo asi 20 sekundove TicTacTicTac z WhatYouWaitingFor)
_________________
Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa, Pa da ba da da,
Pa da ba da da da daaa, Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa,
Pa da ba da da, Pa da ba da da da daaa.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 30. dubna, 2006 13:25    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

Tak sem dej i nejaky ostatni Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 06. května, 2006 15:20    Předmět: Re: D/L Moje vlastne SG ringtones Citovat

Spicy napsal:
Tommy napsal:
je to jsou ty, cos mi kdysi posilal! Ride It je fakt bez seku Wink Skoda, ze mam starej monofonni mobil Tongue

Ja sa vzdy snazim aby aj ked je tam nejaky sek tak aby to co najviac sedelo do rytmu a bolo to co najmenej pocut (ako v NBS tam mi to trvalo roky kym som sa do rytmu ako tak narval) ale ano , niektore sa mi podaria tak ze to absolutne do seba zapada ze ked ten song nepoznas ani by si nevedel ze je to nastrihane... Ako napriklad to Ride It alebo CSFA. Happy (este v par nespice ringtonoch sa mi to tiez tak podarilo ako LoseMyBreath alebo asi 20 sekundove TicTacTicTac z WhatYouWaitingFor)


juu hod sem i Lose my breath i tu Gwen please!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group