NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Potvrzen vztah s Eddie Murphym

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie B
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marse
Středně pokročilý
Středně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 35
Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 546
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. září, 2006 15:27    Předmět: Potvrzen vztah s Eddie Murphym Citovat

Hollywoodský herec Eddie Murphy konečně přiznal svůj vztah s členkou bývalé britské dívčí skupiny Spice Girls Melanií Brown, známou jako Mel B. Pár spolu začal chodit před 3 měsíci a až v pátek Eddie potvrdil jejich milostný vztah. Podle hollywoodských drbů se chtějí vzít ještě letos v listopadu v hotelu Roosevelt v Los Angeles. "Vášnivě ji miluji, ale o svatbě jsme se zatím nebavili," řekl herec.

Oba dva jsou již rozvedení a je mezi nimi 14 let věkový rozdíl. Eddie má z předešlého manželství s ex-manželkou Nicole Mitchel Murphy 5 dětí a Mel B má jednu dceru s ex-manželem Phoenixem-Chi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 26. září, 2006 18:10    Předmět: Re: Potvrzen vztah s Eddie Murphym Citovat

To zní, jako by se její ex jmenoval phoenix, ale dík za info máco, a věz, že sem ty články nedáváš zbytečně, protože mě nebaví je hledat na netu, zato mě baví, je číst tady Wink

soukromě tomu říkám Mácina společenská sekce Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marse
Středně pokročilý
Středně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 35
Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 546
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 27. září, 2006 19:03    Předmět: Re: Potvrzen vztah s Eddie Murphym Citovat

Kristie napsal:
To zní, jako by se její ex jmenoval phoenix, ale dík za info máco, a věz, že sem ty články nedáváš zbytečně, protože mě nebaví je hledat na netu, zato mě baví, je číst tady Wink

soukromě tomu říkám Mácina společenská sekce Satan


Jo mě je zasílaj na mail z různých internetových servrů. Víš mám pocit že bez těch článků by tu byla i docela nuda nemyslíš? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 27. září, 2006 20:17    Předmět: Re: Potvrzen vztah s Eddie Murphym Citovat

Jasne, musime vedet co se pise, a ze se toho u nas o Spajskach pise, to jsem vubec netusil Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 27. září, 2006 21:50    Předmět: Re: Potvrzen vztah s Eddie Murphym Citovat

Marcela napsal:
Kristie napsal:
To zní, jako by se její ex jmenoval phoenix, ale dík za info máco, a věz, že sem ty články nedáváš zbytečně, protože mě nebaví je hledat na netu, zato mě baví, je číst tady Wink

soukromě tomu říkám Mácina společenská sekce Satan


Jo mě je zasílaj na mail z různých internetových servrů. Víš mám pocit že bez těch článků by tu byla i docela nuda nemyslíš? Wink


Přesně tak, Máci, přesně tak, a proto ti ještě jednou srdečě děkuju Hug Happy
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie B Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group