NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Victoria Beckham: Jsem nechutně hubená!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marse
Středně pokročilý
Středně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 35
Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 546
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 16. října, 2006 16:31    Předmět: Victoria Beckham: Jsem nechutně hubená! Citovat

Victoria Beckham (32) si už sama uvědomila, že je nezdravě hubená.
„Koukala jsem se do zrcadla a zjistila jsem, že už mám hodně propadlé břicho a už to opravdu nevypadá hezky,“ uvedla na svou adresu bývalá členka Spice Girls.
„V džínsech mi to ještě pořád sekne, ale nahá vypadám už hodně nechutně,“ dodala Victoria.
Manželka fotbalisty Davida Beckhama konečně veřejně připustila to, co o její postavě ostatní tvrdí již nějaký ten pátek. Po porodu synů Brooklyna (7) a Romea (4) se Victora potýkala s problémy s příjmem potravy. Nejvíce ale zhubla po porodu svého třetího syna Cruze (19 měsíců).
David a Victoria začali před několika měsíci plánovat dalšího potomka. David se ale obává, že by nezdravě vyhublé tělo jeho manželky nemuselo vydržet těhotenství. Sestavil proto své manželce speciální vysokokalorickou dietu.
Victoria se tak musela zřeknout syrových ryb a citrusových plodů, kterými se výhradně živila, a na příkaz svého manžela se v jejím jídelníčku začalo objevovat červené maso a dokonce i moučníky.

Hm! To jim to oběma ale dlouho trvalo než na to přišli, že by s tím měli oba něco dělat. Jsou jednou manželé a tak by si měli oba být oporou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 16. října, 2006 17:17    Předmět: Re: Victoria Beckham: Jsem nechutně hubená! Citovat

Však vidíš, že jsou si oporou;)
Jsou skvělí... Aaaaach...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 16. října, 2006 19:04    Předmět: Re: Victoria Beckham: Jsem nechutně hubená! Citovat

Ach ach to dalo děkomu hodně práce, tenhle kvalitní článek napsat Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group