NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 10:37    Předmět: Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath Citovat



divali jste se vcera? Ja jen obcas, cela druha rada me pripadne pekne trapna... Ale musim rict, ze jsem to spis prala Petrovi.

Edit: Horvath dostal 73% hlasu - a ja myslela ze to bude vyrovnany Mikey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 11:29    Předmět: Re: Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath Citovat

No jo, takĹže nakonec menĹĄĂ­ zlo... Satan

Od té doby, co vypadli Zaňková s Foretem, tak sem se nedíval a celkově ta dvanáctka za moc nestála (Jankovič, Amiri - ouch, nechápu, jak se mohl udržet taaaak dlouho, měl vypadnout mezi prvníma).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 12:37    Předmět: Re: Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath Citovat

To pro me ta soutez prestala mit smysl, kdyz vypadl Filip, kterymu jedinymu sem fandil. samozrejme sem vedel, ze se asi dlouho neudrzi, ale pral sem mu, aby sel co nejvis. tahle druha rada byla podle me fakt o dost horsi nez ta prvni, kde sem mel snad 3 nebo 4 favority.

z tech dvou bych si asi vybral vlastu, petr mi byl nesympatickej celou dobu a cekal sem ze vypadne nekde na zacatku. mela vyhrat gaba
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 12:55    Předmět: Re: Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath Citovat

Tommy_SGB napsal:
To pro me ta soutez prestala mit smysl, kdyz vypadl Filip, kterymu jedinymu sem fandil. samozrejme sem vedel, ze se asi dlouho neudrzi, ale pral sem mu, aby sel co nejvis. tahle druha rada byla podle me fakt o dost horsi nez ta prvni, kde sem mel snad 3 nebo 4 favority.

z tech dvou bych si asi vybral vlastu, petr mi byl nesympatickej celou dobu a cekal sem ze vypadne nekde na zacatku. mela vyhrat gaba


proboha, Gaba byla snad ze vsech nejhorsi!!! Vzdyt zpivala uplne mimo!!! A Jankovic se tam dostal spis taky omylem, byl to totiz spis showman nez zpevak No No
Ja jsem to nejvic prala Zankove... Vubec se to neda srovnavat s minulym rokem, tam byli osobnosti... Jinak tim Vlastou teda nejsem moc nadsena, ale mohlo to byt i horsi...
Ali Amiri byl strasnej, jediny co se mu povedlo, byl Podvod od Nedveda.
Jeste me mrzi, ze vypadla Peterkova.

Jinak moje kamoska ze tridy chodi do stejny tanecni skupiny jak Janika, a prateli se s ni, takze se ji vzdycky zastava, ale jeden byvalej kluk z nasi tridy s Janikou ted taky chodi do tridy a prej o ni vsichni rikaji, ze je pekne namachrovana...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 13. června, 2005 13:15    Předmět: Re: Vitez druhe rady Superstar - Vlastimil Horvath Citovat

me spis Janika pripada moc vyspela na svuj vek, takze bych se nedivil, kdyby to byl duvod, ze si nerozumi s ostatnima, nepripada mi svym chovanim moc jako "decko"

ja vim ze Jankovic nebyl super zpevak, ale aspon narozdil od ostatnich na podiu nenudil, vzdycky sem se tesil na jeho vystoupenim a ja osobne vic ocenim showmany nez dokonaly zpevaky. a pripadal mi hrozne prijemnej jako clovek

Gaba podle me zpivala fakt dobre, pripominala mi Anetu (ktere sem sice nefandil, ale zpivala dobre). a taky vypadala, ze je celkem fajn

bylo ale dost blby, ze ze zacatky povypadaly holky, protoze pak to byla celkem nuda. ja mam radsi zpevacky nez zpevaky a ta losnka superstar byla oproti te letosni aspon vyrovnana, tohle byla pak uz nuda
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group