NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

koncert v kolíně nad rýnem :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 42
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 3357
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: 20. prosince, 2007 20:12    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

Shocked nevěřím vlastním očím....

(fakt to bude těma erupcema...)
_________________
"Co zmůže ten nejlepší učitel s nejlepšími osnovami, když stojí před tlupou fotbalistů?" /Škola, základ života/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Facebook Last.fm
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 20. prosince, 2007 23:14    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

chocobo napsal:
kopetka1 napsal:
hele pete, kolikrát se ještě rozhodneš jestli pojedeš nebo ne? Angel

jen ho nech, ty hnidopisko


müsli, hochu Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
chocobo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 35
Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3080

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 7:39    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

haha, koukmam ze hnidopiška ma uspech Big Grin Carlos Hug
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 14:15    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

a uz je tu jedna recenze z musicserveru!
http://musicserver.cz/clanek/20964/Spice-Girls-Kolnarena-Kolin-nad-Ryn em-Nemecko-20-12-2007/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 16:34    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

docela dobrá recenze, mile a trefně napsaná, jenom mě zaráží, že nebyl full house
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chocobo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 35
Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3080

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 17:37    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

njn, tak kolin asi nejlepsi mesto pro jedinej nemeckej koncert Happy hlavni je, ze se bavili ti, co tam prijeli Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 19:20    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

no-one napsal:
hnidopich je jakoze stoura nebo tak nejak. Happy

no konečně mi to někdo vysvětlil Satan dík


Naposledy upravil kopetka dne 21. prosince, 2007 19:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pete
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 21:28    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

... tak jsem se pred chvlkou vratil z Kolina.

Samozrejme ze to stalo za tu cestu... Fotky nemam, urcite jich je jiz ted na webu mraky a dost kvalitnich.

K te recenzi:
byl jsem primo pod podiem a ochozy byly z 90% plne - mozna i vic (nevim co bylo na plose kolem podia, ale kolem me bylo dost husto).

Osobni hodnoceni:
90% (stejne jako Christina Aguilera, vice nez Shakira, ale Madonna mela 95%)
Prijemne prekvapeni byla Geri - uzasna. Viky taky dobry.

Organizace koncertu primerena (asi jako v Sazka arene). Byl tam plakat s Turne Celine Dion - kdyby mel nekdo zajem tak muze hledat na webu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 21:40    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

to pete-dobře žes jel Satan btw: byls tam i se sejky a její ségrou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pete
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 22:30    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

byl sem tam uplne sam (nepotkal sem zadneho cecha) - teda s tim davem super fanousku. Rychle tam a rychle rano domu. Mam z toho vseho zarizovani jedno ponauceni - zaridit vse co nejdrive - byla by vetsi spokojenost...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 21. prosince, 2007 22:37    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

to verim, museli to byt nervy hlavne ked si do poslednej chvile nevedel ako to bude.. ale mas urcite zazitok na cely zivot! Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
scooby
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 37
Založen: 10. 06. 2005
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. prosince, 2007 14:57    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

to Pete : no tak taky jsme dnes ráno dorazil z kolína a koncert byl super .-) Čecha jsme tam taky vůbec nepotkali a je fakt že kotel byl plný sotva z poloviny ale jinak ochozi a místa nasezení z 90 % obsazené .-)
Myslím si že Koln aréna je o chlup menší než Sazka aréna takže holky udělali chybu a měli jet sem do Prahy Big Grin
Jinak koncer byl výborně sladěn a jako hiolkám to moc slušelo, jen si myslím že Gery je už moooc vychrtlá v obličeji Hmm
jinak mě osobně dostalo too much jak to bylo v jiném jazz rytmu a viva forever s tangem a zavěrečný spice up your life Love
hned bych jel znova Big Grin
mimochodem byl jsem jeden z těch bláznů kterýmu se povedlo dotáhnout z kolína vcelku plagát Big Grin a čistej a neupatlanej Tongue
_________________
hmmm...co sem napsat? obsah tohoto forá jsou vaše metrové obrázky a popisky k němu :-)
jo a pod tím jedna věta :-D
VIVA GIRL POWER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 22. prosince, 2007 15:08    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

scooby napsal:
mimochodem byl jsem jeden z těch bláznů kterýmu se povedlo dotáhnout z kolína vcelku plagát Big Grin a čistej a neupatlanej Tongue


Congrats! Ten plakát vážně závidím Big Grin Love
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 22. prosince, 2007 18:39    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

Tak jsem se před několika hodinami vrátila z Kolína a já jsem naprosto nadšena. Zážitek na celej život. Měla jsem báječný ubytování kousek od haly. Po příjezdu jsme si se ségrou daly šlofíčka a pak vyrazily na koncert. Ten byl BÁJEČNEJ! ÚCHVATNEJ! PROSTĚ PODLE MĚ BEZ CHYBNEJ! Ten záčátek mě naprosto odrovnal, nebyla jsem schopná vůbec ničeho. Říkala jsem si: Sakra to jsou Spice Girls, jsou fakt tam.... Prostě nářez. Postupně jsem se uklidnila a koncert si náramně užila. Byla to prostě jedna velká show! Která písnička byla nejlepší? Asi úplně všechny....
Pokoupila jsem si tři plakáty ( neporušený jsou doma ), černou klíčenku s kartičkou ( zasvěcení vědí ), prstýnek a tour book, jo a blikátko. Po koncertě jsme si zase v klidu došly do penzionku a báječně jsme se vyspaly, nasnídaly a vydaly se na zpáteční cestu.

Holky jsou pro mě prostě bohyně.....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 22. prosince, 2007 18:54    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

tyyyjo, to je uzasny!!! jsem rada, ze vam to tak paradne vyslo a ze se koncert libil!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 23. prosince, 2007 0:07    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

jj je super, ze vam to tak dobre vyslo a ze ste si to uzili Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 20:34    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

Tady je recenze z musicserveru, jejich hodnoceni je takovy mirne nadprumerny. Nevsiml jsem si, ze by to sem nekdo uz daval.


Spice Girls živě: umravněné holky a splasklá mánie
21.12.2007 11:28

Spice Gils jsou zpět a mají rozjeté turné, které oproti původním předpokladům ještě natáhnou. Když EMI nabídli, aby za nimi musicserver zajel do Kolína nad Rýnem omrknout, jak comeback vypadá, neváhali jsme. Show měla spád, ale ona holčičí rebelie je už dávno fuč. Prostě sázka na jistotu.

Spice Girls se vrátily s velkou slávou. Mají venku výběrovku "Greatest Hits", na které stojí jejich comebackové tour, o něž, jak se občas píše, je prý obří zájem. No, v německém Kolíně nad Rýnem to však na bůhví jaký sukces nevypadalo. Před tamní hokejovou arénou, velikostí připomínající pražskou Sazku, vládl relativní klid, žádné davové šílenství, takže překupníci se marně snažili udat svou zásobu lístků. V Kölnarena tedy Spajsky nečekal kotel narvaný až po střechu, minimálně čtvrtina haly (možná dokonce víc) zela prázdnotou. Kdo by si ale myslel, že to holky rozhodilo, tak ani náhodou: své fandy nechaly čekat přes padesát minut, než za aplausu vyrazily na scénu.

Pódiu dominovaly dva zavěšené výklenky pro doprovodnou kapelu, které zdobila i různá stupátka, na bocích trčely ve výšce dvě menší terasy, vpředu scénograf připojil malé pódium. Aby toho nebylo málo, za kovovou konstrukcí bylo připravené pojízdné jeviště. Po mohutné předehře se konečně rozjel hit "Spice Up Your Life", stačilo pár taktů a většina fandů se dala do pohybu společně s pětkou div a kupou tanečníků. Upřímně, on se celý začátek nesl ve velkém stylu, první zpomalení přišlo až s novinkou "Headlines (Friendship Never Ends)". Po ní následovala první změna kostýmů - úpravy garderoby rozdělily večer do několika menších úseků.

Od počátku bylo jasné, že budou znít hlavně hity, došlo ovšem i na řadu coverů a překvapení - skoro muzikálově pojatá "Lady Is A Vamp" bylo prvním z nich. Velmi originálně byla podstrčena vokální sóla jednotlivých členek Spice Girls, která v první vlně přišla po bloku megapecek "2 Become 1" a "Who Do You Think You Are". Výstižně do odbyla Victoria, jež za taktů Madonny a její "Like A Virgin" předvedla něco jako módní přehlídku. Nejvíc naopak překvapila Mel B, která s vervou zapěla kus klasiky od Lennyho Kravitze "Are You Gonna Go My Way". Emma zase vsadila na svůj hit "Maybe", Geri na úspěšný cover "It's Raining Men", který přišel po vrcholně upravené "Viva Forever". Mel C pak vše završila roztančenou "I Turn To You"; škoda, že nebylo "Nothern Star", ale i tak ukázala, že je na tom ze slavné pětice hlasově nejlépe.

Show měla spád, žádné nudné místo. Nicméně k jedné změně došlo: holky už v sobě nemají tu holčičí divokost z "Wannabe". Už to jsou spíš spořádané maminy, které toho tanečně moc nepředvedly a nechaly to na doprovodných profících. A když v "2 Become 1" svůdně tančily kolem tyčí, schovávané ve velkých vějířích, už to nebylo tak uvěřitelné. Světelné efekty, horká pára, projekce a pohybující se prvky, to vše mělo ale svůj význam. Závěrečný "Celebration (Medley)" - nezazněl jen hit Kool And The Gang, ale i třeba "We Are Family" - postupně rozvířil publikum k rozlučce "Goodbye". A přídavek? Ano, "Wannabe" doopravdy zaznělo. Došlo i na reprízu "Spice Up Your Life" s gejzírem poletujících třpytivých papírků, načež se mohlo jít domů.

Trochu mě překvapili němečtí fanoušci, a to tím, jak byli aktivní a užívali si show hned od počátku. Dobrý dojem jsem měl i ze Spice Girls, které předvedly hity nabitou show, takovou oslavu, s níž udělaly radost především těm nejvěrnějším. I já jsem si zavzpomínal a díky dobré atmosféře pobral dost nálady a energie na zpáteční cestu. Nic víc asi ani nikdo nečekal.

Setlist: Spice Up Your Life, Stop, Say You'll Be There, Headlines (Friendship Never Ends), Lady Is A Vamp, Too Much, 2 Become 1, Who Do You Think You Are, Like A Virgin (Victoria), Are You Gonna Go My Way (Mel B), Maybe (Emma), Viva Forever, Holler, It's Raining Men (Geri), I Turn To You (Mel C), Let Love Lead The Way, Mama, Celebration (Medley), Goodbye; encore: If U Can't Dance, Wannabe, Spice Up Your Life (Reprise)

Spice Girls, Kölnarena, Kolín nad Rýnem, Německo, 20.12.2007
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 20:52    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

fiha, pekne to napisali Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 21:06    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

mám pocit že katty nebo kristie už sem odkaz na tuhle recenzi dávaly Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 21:31    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

kopetka1 napsal:
mám pocit že katty nebo kristie už sem odkaz na tuhle recenzi dávaly Angel


své pocity a intuici poslouchej i dál Satan

za vším hledej katty Wink
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 21:45    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

V tom pripade se omlouvam a vymlouvam na svou nepritomnost v posledni dobe Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 22:02    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

Tommy napsal:
V tom pripade se omlouvam a vymlouvam na svou nepritomnost v posledni dobe Satan

my to berem tommy, ale jenom proto, že jsi admin Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 25. prosince, 2007 22:11    Předmět: Re: koncert v kolíně nad rýnem :-) Citovat

Je to i docela dobrá recenze... kupodivu. Vcelku hezky napsaný. Těch lidí tam podle mě bylo dost a Němci maj asi na všechno dost času spousta lidí přicházelo uplně v klidu o půl devátý přitom koncert měl začít v osm.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group