NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

MUJ Londyn
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 07. 10. 2007
Příspěvky: 1702
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 20:51    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Perfect!

Za chvíli Tommyho Spice Girls zažalujou, protože po jeho podrobných popisech uz nebudou muset vydavat DVD. Satan


Stejne ho vydaj, aby bylo co kupovat. Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 21:23    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

ooo, tommy to s tím davidem je fakt drsné Satan a viděls ho aspoň trochu? abys mohl potvrdit že na blond vypadá jak debil Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 22:19    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Cast pata - Koncert Carlos



To Intro mi uplne vyrazilo dech. Hrozne nadherny. 5 malych holek (pripominaly mi trochu holky z videoklipu Mama) byly spolu v pokoji a jak to mozna znate z americkych filmu, davali do krabice svoje vzpominky, krabici pak zakopou nekde venku a po mnoha letech se na to misto vrati, krabici vykopou a vzpominaji. Moc presne si to uz nepamatuju, ale v nekterym momente jim z te krabice vyleti maly vily (velikostne asi jako ve Viva Forever) pricemz hraje malinkej kousek Spice Up Your Life (la la la...) a holky za nema bezi barakem. Mel jsem z toho fakt husi kuzi. Behem toho vseho hraje pomala "kouzelna" hudba, ktera se na to zmeni v rychlejsi tanecni a na hlavnim platne zacnou behat slogany podobne textu ze Sound Off (Spice World: The Movie), o tom, ze ke Girl Power potrebujete vsech pet holek. V tom inntru toho je fakt hodne, takze by to bylo na hodne dlouho to popisovat, ke konci intra se proste misto peti siluet na platne objevi na podiu na podstavcich 5 Spajsek a zacne hrat Spice Up Your Life



Spice Up Your Life - Tahle verze zni hodne podobne jako studiova, trva taky 3 minuty a neni nijak prodlouzena. Spajsky samozrejme zpivaji zive, choreografie se podoba te stare, ale je misty obmenena. Tusim, ze to jeste Spajsky zustanou na hlavnim podiu, ale takovy detaily si uz nepamatuju. Spice Up Your Life pak prejde plynule na Stop. Ten ma stejny intro jako verze, kterou jste mohli videt na Children In Need, vcetne choreografie. Spajsky nejdriv zacinaji na hlavnim podiu a po prvnim refrenu see presouvaji na molo, kde se postupne pohybovaly smerem k nam a druhej refren se uz rozestoupily do vsech stran na podiu B. Emma zrovna tancovala smerem k nam, bylo to naprosto uzasny videt Spice Girls tancovat na Stop z 20 metru a nejvic Emmu Love



Po Stop nasledovalo Say You'll Be There, kde zacalo to zname povzbbuzovani Victorie, ktera vzdycky dostavala mnohem vetsi aplaus nez zbytek Spice Girls. Respektive to asi zacalo uz ve Stop, ale poradne jsem si toho vsiml az tady. Kdykoliv na celym koncerte zpivala Victoria solo, cela arena zacala jecet. Celkem prekvapive mi prislo, ze druhej nejvetsi aplaus sklizi Emma. Po Stop prisel prvni "delsi" pokec (celkove se moc nemluvilo), kdy Geri rekla, ze ma pro nas neco exkluzivniho. Hned jsme si mysleli, ze budoou zpivat Voodoo nebo buh vi co Satan, ale Geri nam misto toho oznamila, ze si Mel B na Silvestra vymkla kotnik, protoze moc oslavovala, tak ze ted musi trochu zvolnit, ale ze vi, ze Mel B stejne bude tancovat o zivot.



Nasledovala balada Headlines s tim uzasnym intrem, ktery meli zahrnout do studiove verze Evil Live verze je opravdu jeste mnohem lepsi, nez ta studiova, zni mnohem bohatsi, vice nastroju, v refrenu elektricka kytara, fakt super. Na konci jeste nasledovalo outro, behem kteryho se Spajsky bezely prevlict do druhyho setu. Ten zacal songem The Lady Is A Vamp. Popravde moc nechapu, proc zrovna tenhle song zahrnuly do turne, kdyz maji mnohem lepsi, ale i tak jsem si ho uzil, prece jenom to je klasika. Spajsky nan sobe meli fraky a podobny spolecensky obleceni, ktery se k songu urcite hodilo.



Po Headlines se na podiu objevily ruzovy kabinky na prevlikani se dverma ve tvaru srdicka, ktery toho zrovna moc nezakryly Carlos Spajsky si do nich zalezly a behem intra k Too Much se vysvlekly do sexy barevnych oblecku. Na to se rozjel song, asi jste uz mnozi z vas slyseli, ze Too Much kompletne predelali do rychlejsi kabaretove verze. Mne osobne tahle nova verze moc nenadchla a urcite preferuju origos, ale i tak jsem ocenil, ze mame zase neco novyho na poslech. Too Much znel skoro celej na playback, ale popravde je to v arene pri tech decibelech hodne tezky poznat. Pak mely Spajsky znamej "pokec" o chlapkovi v publiku - vzdycky to bylo tak, ze Mel B rekne "it looks like he has a huge, big..." a Geri doda "personality?" a zacnou rikat Mel B, ze je nechutna apod. Tentokrat Mel B nenechala Geri nic rict a rychle dodala "it looks like he has big balls" nacez ostatni holky samozrejme vyprsly smichy. Satan Nasledovala dalsi balada, tentokrat 2 Become 1, ke ktere si Spice Girls pripravily sexy tanec u tyce. Nic nevkusnyho jako Britney samozrejme, bylo to velmi...classy Angel Vokalne se mi 2 Become 1 hodne libilo, Emma dostala velkej potlesk a cela ta choreografie byla myslim dost povedena. Akorat mi tam trochu chybelo Emmino "set it free" ke konci, jak zpivala adlib behem turne v roce 1998 Tongue Podium pak s holkama zajelo dozadu, kde se behem outra (ktery zustalo z posledniho turne) prevlekly na dalsi song.



A zacalo nove dance intro pro Who Do You Think You Are. Tenhle song byl rozhodne jeden z nejlepsich, at uz byl zive nebo na playback. Hrozne se mi libilo, jak se vzdycky kazda Spajska objevila v jine casti podia, kdyz mela zacit zpivat a kazda oblecena v jinym stylu, ve kterym ji podporovali jeji tanecnici. Geri se samozrejme objevila jako prvni uprostred podia v Union Jack satech a postupne nasledovaly ostatni - vsechy vypadaly naprosto uzasne. Na konci Who Do You Think You Are se pak Geri a Mel B praly, vypadalo to uplne jako ve videoklipu s Sugar Lumps Satan




Pak nastalo nesmyslny Victoriino Solo, kde chodila po molu, mluvila do telefonu a pozovala. Dal.

Mel B si pak pro svoje solo vybrala kluka z obecenstva (urcite domluveno predem). Toho pak tanecnici privazali na podiu ke kulu, zatimco Mel B zpivala Are You Gonna Go My Way, svihala kolem sebe bicem a pak se toho chudaka snazila ojet Satan (pred ocima mu kroutila panvi a podobne, urcite si nepredstavujte nic nevinnyho Angel). Pak si svoje solo odbyla Emma s Maybe Love V tomto pripade mi asi bylo nejvic lito, ze jsou vsechny ty sola zkraceny. Emma odvedla skvelou praci, tancila a zpivala zive, proste to, co jsem od ni cekal.



Pak na radu prisel nejdelsi song vecera - respektive nejdelsi intro Satan ale povedlo se, nejdriv to byla rychlejsi latino hudba, behem ktere se predvedli tanecnici. Pote se hudba zpomalila a zacalo hrat Viva Forever. U toho stoji nejvic zminit, co se delo uprostred pred Victoriinym solem. Hudba se opet zmenila a Spajsky tancily s tanecniky tango. Vypadalo to fakt povedene a do toho songu se to urcite na to misto hodilo. Pote to opet plynule preslo na Viva Forever a pokracovalo se. Behem posledniho refrenu Geri zmizela z podia - necekal jsem, ze me ten moment tak vezme, bylo to dojemny. Na konci songu zbyly na podiu 4 Spajsky a pokracovalo se s Holler. Muzu vam rict, ze tak super choreografii bych u Holler nikdy necekal Love Spajsky se hybaly uzasne (asi je uz Geri neomezovala Satan), z tanecniku si pak udelaly otroky a sli je na molo na provazku vencit jako psy. Sexy Carlos



Nasledovaly 2 mega solo pecky, jako prvni prisla na radu Geri a It's Raining Men. Je mi jedno, ze to bylo na playback a stejne se asi citili ostatni fanousci, protoze Geri urcite sklidila jeden z nejvetsich potlesku. Okamzite na to se na podiu objevila Mel C a pokrracovala v rychlem tempu s I Turn To You, kdy se na koncerte objevily snad nejlepsi svetelny efekty. Plno laseru apod, vypadalo to uzasne a Mel C si urcite uzila zpivat pro zmenu pro velkej dav Angel



Na Let Love Lead The Way jsem se moc tesil hlavne proto, ze ten song Spice Girls nikdy predtim zive nezpivaly. Skoda jenom, ze ho zkratily a druhou sloku tak vypustily. Behem Let Love Lead The Way (nebo to bylo Who Do You Think You Are? Ted si nejsem jistej Satan) byla Mel B tak blizko, ze jsem si ji nejdriv ani nevsiml - vsechny Spajsky se objevovaly na hlavnim podiu a ona ta mrska vyjela na podiu B kousek od nas Tits Na konci Let Love Lead The Way se na poodium vratila za obrovskyho potlesku Geri. Vsechny Spajsky se poradne v kolecku objaly a pak chvilku staly na hlavnim podiu a drzely se za ruce. Mezitim zacalo intro k songu Mama, behem kteryho se pak Spajsky premistily na podium B a skoro celej song tak odzpivaly v nasi blizkosti. Myslim, ze behem tohoto songu na nas zamavalo hned nekolik Spajsek. Mimochodem nejumavanejsi Spajska je urcite Emma. Myslim, ze ji po tom koncerte musi vzdycky pekne bolet ruce Tongue



Po celou dobu Mama na platne behaly fotky Spajsek z mladi, se svyma mamkama, ale taky fotky Spajsek se svyma detma. Pro ne samotny ten song byl asi hodne dojemnej a casto se na to platno otacely a samy se divaly. Ke konci se opet zapojil sbor, uz bylo oznameno, ze to tak bude u vsech londynskych koncertu. Nasledovala pak Celebration Medley, ktera se skladala ze songu Celebration, Shake Your Body (Down to the Ground), That's The Way (I Like It) a We Are Family. Moje oblibena cast byla samozrejme We Are Family, u tohoto jedinyho songu zpivaly vic nez jenom refren. Behem medley ma taky vzdycky jedna Spajska tanecni "solo", kdy skoci doprostred a dela nejaky zajimavy pohyby. Na nas vysla Geri, ktera za povzbuzovani ostatnich Spajsek "Go Geri, go Geri" dokonce udelala i robota. Satan

Pak se Spice Girls rozloucily songem Goodbye. U toho se bohuzel nic zajimavyho nedelo, zadna choreografie, nic, holky jen staly na miste z a zpivaly. Nejak mi to ale nevadilo, protoze to je bombastickej song a vetsinou jsem se soustredil na Geri. Jsem rad, ze aspon v tomto songu se pridala, skoda, ze jenom v refrenu. Pak Spajsky opustily podium a nekteri neznalci usoudily, ze to je konec koncertu a zacali odchazet. Jednalo se ale jenom o hrstku lidi, zbytek vedel, ze vzdycky prichazi pridavek.



Ten prisel po par minutach ve forme If U Can't Dance. Oproti turne z roku 1998 tohle znelo vicemene jako albova verze, prekvapive to ale znelo dobre. Jednalo se jenom o refren, takze to zase brzo skoncilo. Logicky pak muselo prijit Wannabe ve sve typicke nezmenene forme. Nejvic se mi libilo, jak vyuzily schody z hlavniho podia na molo, na kterych pak predvedly choreografii z videoklipu. Pote se presunuly nna podium B smerem k nam, kde odzpivaly zbytek songu a ke konci utikaly zpatky na schody, kde mely song zakoncit.



Jako posledni song si Spajsky vybraly opet Spice Up Your Life (Reprise), tentokrat ho ale kompletne prekopaly. Musim rict, ze kdyz jsem tuhle verzi slysel poprve na internetu, tak se mi to zrovna dvakrat nelibilo, ale casem se mi zacala hrozne libit a dost jsem se na ten zaver tesil. Ti, co nevi, o co jde si to musi kazdopadne stahnout. Moje oblibena cast je Flamenco, lambada atd - v teto finalni verzi totiz vzdycky ten urcity styl Spajska zatanci. To znamena Geri tancila flamenco, Mel C lambadu, Mel B hip-hop, Victoria chodila na moonwalk a Emma udelala salsu. To vsechno opet na podiu B kousek od nas Love Pak se Spice Girls zacaly preskupovat na hlavni podium, kde se vratily na svoje znacky, dozpivaly song a zmizely tak, jak se objevily.



Mission Accomplished



*fotky a videa od ruznych Dendeneru, vsechny z 2.1.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Franky
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 37
Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 1616
Bydliště: Ostrava-Poruba

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:00    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Naprosto skvele a dechberouci!!!!! Heart Love Heart Hug Snogaroo Heart Love Heart
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysicka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 30
Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 1903
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:09    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Uzaaaaaaaasne!!! Heart Heart
Tommy nechces vydat knihu Tommy na Koncerte Spice Girls Satan a mozes ju vydat vtedy ked budu vydavat Katie a Kristie Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN
Krkavec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:12    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Člověk, jenž tohle všechno nemohl zažít si náhle připadá méněcenný a zcela zbytečný. Tommy, proč mi to děláš???

Naposledy upravil Krkavec dne 08. ledna, 2008 23:14, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:41    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Mysicka napsal:
Uzaaaaaaaasne!!! Heart Heart
Tommy nechces vydat knihu Tommy na Koncerte Spice Girls Satan a mozes ju vydat vtedy ked budu vydavat Katie a Kristie Satan


Katty a Kristie vydaji knizku "O tom, jak jsme cetli o koncerte Spice Girls na internetu"? Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:42    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Krkavec napsal:
Člověk, jenž tohle všechno nemohl zažít si náhle připadá méněcenný a zcela zbytečný. Tommy, proč mi to děláš???


To mas za to, zes nejel Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Mysicka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 30
Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 1903
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 23:46    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Tommy napsal:
Mysicka napsal:
Uzaaaaaaaasne!!! Heart Heart
Tommy nechces vydat knihu Tommy na Koncerte Spice Girls Satan a mozes ju vydat vtedy ked budu vydavat Katie a Kristie Satan


Katty a Kristie vydaji knizku "O tom, jak jsme cetli o koncerte Spice Girls na internetu"? Satan


Neeee Katy a Kristie vydaju knizku ich hlasok Satan Alebo "O tom jakymi hlaskami sme komentovali Spice Girls" Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 0:24    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Úžasný fotky!!!

Chci znocu na koncert!!!! Heart
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
chocobo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 35
Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3080

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 0:36    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

tise zavidim :)
a popsal si to fakt hezky :) good work!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 8:18    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

MantaRay napsal:
Úžasný fotky!!!

Chci znocu na koncert!!!! Heart



Asi tak...
A Tommy opravdu geniální reportáž.... Krásně napsaný až je mi líto, že už ten koncert mám zasebou.... Hmm
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 9:07    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

tommy ty jsi uuuuplne uzasnyyy Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 9:34    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Sejky37 napsal:
až je mi líto, že už ten koncert mám zasebou.... Hmm


Na me to hrozne dolehlo hned po koncertu. Kdyz jsem jel zpatky na hotel, tak mi bylo hrozne divne a nechtel jsem s nikym mluvit. Bylo mi moc lito, ze to je za mnou a ze uz je mozna nikdy neuvidim.

Jsem rad, ze se reportaz libila Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 10:14    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

juuuu chtela bych vidět cruzíka, měl zase ty velký strojařský sluchátka? Happy
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spicepepik
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 1408
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 19:19    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Fakt moc hezky napsaný :-) začínám litovat že jsem do toho nezainvestoval :-)
_________________
Easy lover, I need a friend
Road to nowhere, twist and turns but will this never end

FRIENDSHIP NEVER ENDS!!!

spicePepík
joe-online

víno tvoří dobrou náladu, dobrá nálada přináší dobré myšlenky, dobré myšlenky dávají vznik dobrým skutkům a dobré skutky dělají člověka člověkem!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 20:02    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

jee tommy ted nevim jestli jsi to uz rikal, ale ty jsi mel mista na sezeni nebo stani? ja se v tom moc nevyznam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 20:23    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Kristie napsal:
juuuu chtela bych vidět cruzíka, měl zase ty velký strojařský sluchátka? Happy


Na to jsem byl moc daleko, ale tipl bych, ze sluchatka. Bylo to dooost nahlas.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 20:24    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Katty napsal:
jee tommy ted nevim jestli jsi to uz rikal, ale ty jsi mel mista na sezeni nebo stani? ja se v tom moc nevyznam


Bylo to vsechno kompletne na sezeni, ale behem koncertu vsichni stali.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
High Kick
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 31
Založen: 07. 01. 2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 21:18    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Ty brďo! Mohly by si prodloužit turné ještě o další města a mezi nima by mohla být i Praha - ach, to by bylo...
_________________
.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 09. ledna, 2008 22:16    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

zral som kazde slovo, super super super Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group