NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

NTB

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 07. 10. 2007
Příspěvky: 1702
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:06    Předmět: NTB Citovat

Mam pred sebou obrovsky dilemat. Satan


Na nasi skole jiz pres rok funguje WiFi internet a lidi si zacali tahat do skoly notebooky. Oficialni duvody jsou zapisky do Wordu a tak, neoficialni - Martine necti! Satan - ICQ, stahovani nam uz zatrhli, ale hry, internet a flakani se. Coz mne VELMI laka. ROTF




Uvazuju o porizeni od pana na krizi (Jezisek) nebo k mature, coz se mi nelibi, pac je to za dlouho. Hmm




Tak se chci zeptat jakej mate vy ntb, co doporucujete, co si myslite i co si nemyslite a hlavne mi reknete jestli je Acer takovej shit jak nekdo rika. Me se totiz TEZCE libi! Satan



Tmavej Gemstone, 2 GB, 250 GB HDD, BluRay, 15,4"

18,000 vc. DPH - cca 15 tis. bez DPH (teta a jeji firma to jisti) Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vojta
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 18. 02. 2007
Příspěvky: 4480
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:20    Předmět: Re: NTB Citovat

Vidim ze u vas se to taky rozmohlo. U nas tento rok ale silene, ale wifina je u nas v jednom jedne casti skoly a k tomu NIC nesmi byt zapojene v zasuvce - nove predpisy a narizeni.
Takze to jeden typek resi kazdou hodinu s kazdym profesorem PROC to nemuze byt Mikey A nabitej mu nevydrzi moc dlouho...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:21    Předmět: Re: NTB Citovat

tak třeba já bych už nešel nad 13,3 Angel

Jinak Acer nějak neřeš, má ho spousta lidí, co znám, a nějak výrazně si nestěžují... Jinak v práci (marketing maloobchodu) dost doporučují Toshibu, já jsem pro HP, tak si vyber Satan
Jinak konfigurace dobrá, jen to BR, no... Vypálí mechanika DVD a CD? totiž vubec nevim Big Grin


PS: Moje konfig: 15,4'', Centrino Duo 1,73GHz, 1GB RAM, 80GB HDD ( Drama Queen ), kromě HDD si nestěžuju Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Ondra
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 07. 10. 2007
Příspěvky: 1702
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:26    Předmět: Re: NTB Citovat

MantaRay napsal:
tak třeba já bych už nešel nad 13,3 Angel
No ja jsem zase hodne na filmy a tak takze i kdyz jsou ty mensi stylovky, aspon me se libi, tak kvuli temhle vecem radsi sahnu po klasicky 15,4.

citace:
Jinak Acer nějak neřeš, má ho spousta lidí, co znám, a nějak výrazně si nestěžují... Jinak v práci (marketing maloobchodu) dost doporučují Toshibu, já jsem pro HP, tak si vyber Satan
Always the same. Satan

Acer je dobrej, pouzivam tohle a doporucuju HP.
citace:
Jinak konfigurace dobrá, jen to BR, no... Vypálí mechanika DVD a CD? totiž vubec nevim Big Grin
BluRay jenom precte myslim a jinak zbytek vypali.




DIKY
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ondra
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 07. 10. 2007
Příspěvky: 1702
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:29    Předmět: Re: NTB Citovat

vojtis napsal:
Vidim ze u vas se to taky rozmohlo. U nas tento rok ale silene, ale wifina je u nas v jednom jedne casti skoly a k tomu NIC nesmi byt zapojene v zasuvce - nove predpisy a narizeni.
Takze to jeden typek resi kazdou hodinu s kazdym profesorem PROC to nemuze byt Mikey A nabitej mu nevydrzi moc dlouho...




My mame na kazdy to "kridlo" skoly namireno jednu WiFinu takze celkem 2, pokryti je vsude, akorat ty zasuvky no. Satan My mame problem, ze nestaci, takze trida je plna prodluzovaku. Ale nikomu to neva, elektrika i net jsou free.


A presne, hrozne se to rozmaha. Dneska si do skoly donesla ntb i jedna takova dilinka a to me dost nadzvedlo. Byla hrozne dulezita, ale jeji znalosti by se daly shrnout do dnesniho tridniho vtipku.


"--a co to je ten Enter? Neni to nebezpecny? A ty Windows...to je nakej virus ne? JA TO TAM NECHCI!!! JAXE TOHO ZBAVIM?!"


Ne, neni Linuxacka....je jenom blba. Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vojta
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 18. 02. 2007
Příspěvky: 4480
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:41    Předmět: Re: NTB Citovat

Ondra napsal:
"--a co to je ten Enter? Neni to nebezpecny? A ty Windows...to je nakej virus ne? JA TO TAM NECHCI!!! JAXE TOHO ZBAVIM?!"


Ne, neni Linuxacka....je jenom blba. Satan


To uz je ovsem EXTREM na hranici s nesamostatnosti Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:45    Předmět: Re: NTB Citovat

ja jsem na Acery slysela jen samou chvalu, ale sama ti neporadim, s ntb zkusenosti nemam, myslim ze ale pokud si nekoupis ten uplne nejlevnejsi tak nemuzes prohloupit s zadnou znackou (samozrejme kdyz si koupis neco s odpovidajici technickou vybavenosti Satan )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ondra
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 07. 10. 2007
Příspěvky: 1702
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 19:46    Předmět: Re: NTB Citovat

vojtis napsal:
Ondra napsal:
"--a co to je ten Enter? Neni to nebezpecny? A ty Windows...to je nakej virus ne? JA TO TAM NECHCI!!! JAXE TOHO ZBAVIM?!"


Ne, neni Linuxacka....je jenom blba. Satan


To uz je ovsem EXTREM na hranici s nesamostatnosti Satan
Jako ona to primo nerekla, ale bylo evidentni, ze pokud vubec premejsli, tak neco v tomhle stylu se ji prohani tou chlupatou dutinou na krku.


Pro priblizeni kriticnosti situace - neumi vypalit CD, stahnout uz vubec ne, co kdyby chytla virus, na ty se umira, prece. Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 02. září, 2008 21:27    Předmět: Re: NTB Citovat

Ondra napsal:
Pro priblizeni kriticnosti situace - neumi vypalit CD, stahnout uz vubec ne, co kdyby chytla virus, na ty se umira, prece. Satan


To spis zni jako typicka holka Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 03. září, 2008 20:08    Předmět: Re: NTB Citovat

ou crap! Asi mi na noťasu začala blbnout mechanika!!! Nechci NIC číst!!! Ale já mu nic neudělal Cry
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Mysicka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 30
Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 1903
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 05. září, 2008 13:27    Předmět: Re: NTB Citovat

Ejj notebook Big Grin Jak som uz spominala nemame sa radi ale tak posledne dni som si k nemu ako tak nasla cestu Satan
Mam Hp Pavilion dv6151ea (to su tie starsie teraz su novsie a vykonnejsie s vistou Satan )
Prvy rok som s nim bola uplne spokojna sice az na baterku niaka hodinova vydrz ale tak to nebol taky problem kedze som ho brala iba na dve miesta a tam som ho hned zapojila.Mno lenze potom prisiel neocakavany zvrat a chudak prestal zvladat moje vymysli Angel Mala som tam vsetkych simsov ,ktory sice isli ale ked som nainstalovala Photoshop a ostatne graficke programy tak sims musel ist prec...A najvacsi gol je ,ze mi pomalicky ale isto odchadza graficka karta...

A ten Acer osobne ich nemam rada ale poslednu dobu ked sa pytam na niake dobre notebooky tak co citam fora odporucaju Acer,Asus,Hp a hlavne Toshibu tie sa inak pacia aj mne a stale sa mi nechcu verit tie Acery a Asusy Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 05. září, 2008 22:07    Předmět: Re: NTB Citovat

Toshibu sem taky slyšel hodně doporučovat, ale osobně nevim no ale co sem viděl, tak bych do ní i šel Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
chocobo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 35
Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 3080

PříspěvekZaslal: 05. září, 2008 22:51    Předmět: Re: NTB Citovat

nASERr si nekupuj, hodne lidi s tim ma hodne problemu. Kamos ma shop s pocitacema a rikal mi, ze do naserů se davaj nejlevnejsi soucastky z ciny. proto je ta cena nizsi, materialy sou taky dost nekvalitni... Ja mam uz 9 mesicu Fujitsu Siemens a nestezuju si. Sice je obcas hodne teplej, ale to je tim, ze a) jsem... :D just joking b) mivam ho pustenej 10+ hodin denne... :) Toshiba muze bejt taky fajn.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group