NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Emma na London Restaurant Awards 2008

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Emma Bunton
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 9:18    Předmět: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat




Nezhubla nam nejak?


Jinak taky po delsi dobe napsala do svyho blogu:

Hi everyone,

I can't believe it's September already! August is 'Birthday Month' for me, with no less than five very important birthdays in the month, one of which belonged to our darling Beau who celebrated his very first birthday on the 10th. Luckily the weather was fair so we were able to organise a tea party for him in the garden at home, all our family and friends came which helped to make it was such a memorable occasion. Beau loved it and took the whole day in his stride, especially when we all gathered round to sing happy birthday, his face was a picture! A huge thank you to so many of you for wishing him a Happy First Birthday, it was very sweet to receive so many of your cards and kind messages.

Hopefully you will have all seen The F Word by now, as a result of taking part on the show Jade and I were invited to The London Restaurant Awards last night where we presented Jason Atherton with The Most Outstanding London Chef Award. It was great night and gave us an opportunity to catch up with our friends in the restaurant business, it's no secret that Jade and I have always wanted a restaurant of our own, who knows what the future might hold!

Lastly, I can't tell you how much fun I had covering for Judy on 'Richard and Judy'. It was a pleasure to be asked, very big shoes to fill, but I managed and very much enjoyed being part of the show for a little while. Lots more things coming up between now and Christmas so you watch this space!

Much love

Emma x

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Krkavec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 9:38    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Myslel jsem, že její oficiální stránka spí - už nějakou dobu je nedostupná. Vlastně i nyní... Jsem lehce zmatený (nemá paralelní blog někde jinde, že?). Věřim, že si Tommy ty řadky nevymyslel Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 10:14    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Řekla bych, že zhubla určitě. Vypadá dobře.......i když ty šaty jsou trošku zvláštní....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 12:06    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

je to pekne a mile ked obcas napise co sa u nej deje a tak. mohla by aj castejsie Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Martin
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 42
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 3357
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 13:01    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Šmánkote, babičko, kde jste vyhrabala ty šaty?
_________________
"Co zmůže ten nejlepší učitel s nejlepšími osnovami, když stojí před tlupou fotbalistů?" /Škola, základ života/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Facebook Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 04. září, 2008 18:21    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Krkavec napsal:
Myslel jsem, že její oficiální stránka spí - už nějakou dobu je nedostupná. Vlastně i nyní... Jsem lehce zmatený (nemá paralelní blog někde jinde, že?). Věřim, že si Tommy ty řadky nevymyslel Happy


Ma ne paralelni, ale totozny/zalozni blog na myspace, kde se tento prispevek objevil Wink

http://www.myspace.com/emmabuntonofficial
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 05. září, 2008 13:31    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Mne se ty jeji kratky vlasy tak libiiii, mozna bych se mela nechat ostrihat Satan (ne to v zadnem pripade ne)
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 42
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 3357
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: 05. září, 2008 14:40    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Kristie napsal:
Mne se ty jeji kratky vlasy tak libiiii, mozna bych se mela nechat ostrihat Satan (ne to v zadnem pripade ne)

uf - už jsem se lekl
_________________
"Co zmůže ten nejlepší učitel s nejlepšími osnovami, když stojí před tlupou fotbalistů?" /Škola, základ života/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Facebook Last.fm
Krkavec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 06. září, 2008 2:01    Předmět: Re: Emma na London Restaurant Awards 2008 Citovat

Tommy napsal:
Krkavec napsal:
Myslel jsem, že její oficiální stránka spí - už nějakou dobu je nedostupná. Vlastně i nyní... Jsem lehce zmatený (nemá paralelní blog někde jinde, že?). Věřim, že si Tommy ty řadky nevymyslel Happy


Ma ne paralelni, ale totozny/zalozni blog na myspace, kde se tento prispevek objevil Wink

http://www.myspace.com/emmabuntonofficial

Zajímavé, tam jsem se dočetl, že oficiální stránka již není na co.uk, ale na com... Konečně mohu věnovat veškerý volný čas, jenž jsem nyní trávil dobýváním se na neexistující web, své rodině!


Naposledy upravil Krkavec dne 06. září, 2008 2:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Emma Bunton Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group