NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Geri Halliwell
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 9:45    Předmět: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

Geri Halliwell trumfla duchovní matku Harry Pottera Joanne Rowling - je nejprodávanější autorkou dětských knih ve Velké Británii. 28. října 2008 Bývalá Spice Girl Geri Halliwell byla oficiálně jmenována nejprodávanější autorkou dětských knih za rok 2008.

Na začátku roku bývalá zpěvačka vydala sérii knih o fiktivní hrdince Ugenii Lavender a k obecnému překvapení se z nich vyklubal ohromný hit. Během prvního měsíce se ve Velké Británii prodalo přes 250 000 výtisků ilustrovaného příběhu nezkrotné devítileté holčičky.

Má také první filmový scénář
Nejenže se tak Halliwell dočkala ohromného úspěchu u dětských čtenářů, ale jak uvádí server femalefirst.co.uk, britskou společností WHSmith také byla jmenována nejúspěšnější autorkou - celebritou.

"Jsem naprosto nadšená, že všichni mají rádi Ugenii stejně, jako ji mám ráda já," říká šťastná autorka.

Navíc se zdá, že se Geri, dříve známá jako Ginger Spice, u knih nezastaví. Před několika dny totiž oznámila, že dokončila svůj první filmový scénář.

http://www.magazin.cz/hudba-a-film/2597-byvala-spice-girl-sejmula-harr y-pottera?SID
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Franky
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 37
Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 1616
Bydliště: Ostrava-Poruba

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 14:14    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

Taky jsem to uz nekde cetl... Ja cekal, ze to bude propadak a ono asi ne... Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 15:41    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

Wow, to sem vubec netušil... Koukám jak puk Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
spicepepik
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 1408
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 17:00    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

Jsem udiven Big Grin Shocked
_________________
Easy lover, I need a friend
Road to nowhere, twist and turns but will this never end

FRIENDSHIP NEVER ENDS!!!

spicePepík
joe-online

víno tvoří dobrou náladu, dobrá nálada přináší dobré myšlenky, dobré myšlenky dávají vznik dobrým skutkům a dobré skutky dělají člověka člověkem!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Martin
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 42
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 3357
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 17:03    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

A kolik si těch knížek koupila sama Ms. Halliwell?

Z pedagogického hlediska jsem pochopitelně nadšen. Opět to přinutilo děti číst. A jak říkávala má bývalá učitelka, je jedno co čtou, hlavně, že čtou.
_________________
"Co zmůže ten nejlepší učitel s nejlepšími osnovami, když stojí před tlupou fotbalistů?" /Škola, základ života/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Facebook Last.fm
Flip
Středně pokročilý
Středně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 470
Bydliště: Kroměříž

PříspěvekZaslal: 01. listopadu, 2008 10:45    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

To jsem vůbec nevěděl je to super Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 01. listopadu, 2008 13:00    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

ROTF To je uzasny, ze prekonala za rok 2008 knizku, ktera ten rok ani nevysla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Krkavec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 02. listopadu, 2008 23:06    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

Nadpis tématu je lehce zavádějící... Očekával jsem nějaké akční video, kde nekopmpromisní Geri pošle pravým hákem Radcliffa k zemi.
Nicméně i zjištění tohoto charakteru je pro mne šokující...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 02. listopadu, 2008 23:15    Předmět: Re: Bývalá Spice Girl sejmula Harry Pottera Citovat

sokujici to neni, posledni Potter vysel v lete 2007, takze si to vsichni pokupovali jeste v tom stejnem roce. A v r. 2008 se dale Potter uz neprodaval, protoze uz ho vsichni davno meli Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Geri Halliwell Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group