NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
8BB76E1
Začátečník
Začátečník




Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Osaka

PříspěvekZaslal: 25. května, 2011 21:04    Předmět: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Před časem* jsem se tady registroval a včera přišel nějaký info mail, tak jsem si na toto fórum vzpomněl.. ^^ SG jsem kdysi dost poslouchal, Tommy si mě možná bude pamatovat z lopuchu / lapiduchu, kde jsme se nějaký čas potkávali v SG klubu. No od té doby uplynulo hodně času a díky jednomu děvčeti mám už trochu jiný hudební vkus.. ^_^ Ne že by se mi SG (včetně sólových projektů) přestaly líbit, ale prostě už je to minulost. Ale pár CD pořád mám.. ^^

od SG:
Spice (CDV-2812)
Spiceworld (CDV-2850)
Forever (CDV-2928)

Mel C:
Northern Star (CDV-2893)
Reason (724358132229)

Emma:
A girl like me (CDV-2935)
Free me (602498661581)
Take my breath away DVD (VSDVD-1418)
We're not gonna sleep tonight DVD (VSDVD-1821)

Vicky:
Victoria Beckham (CDV-2942)
Not such an innocent girl DVD (VSDVD-1816)
A mind of its own DVD (VSDVD-1824)

Mel B:
Hot (CDV-2918)

plus samozřejmě film, nějaké knížky a hromadu novinových výstřižků.. ^__^

Nedávno mě napadlo, že bych si mohl sehnat nějaká další CD, co jsem kdysi chtěl (nějak je to teď mnohem snažší než dříve) ale asi už z toho nic nebude. Je hodně věcí od jiných interpretů, kteří mají teď přednost.. ^_^

Trochu jsem pročítal fórum, ale situaci kolem SG už mnoho let nesleduji, takže to byl takový zajímavý výlet do neznáma. ^^ Ale je hezké že i po tak dlouhé době tu jsou aktivní fandové a možná občas přibyde i nějaký nový, i když skupina už dávno neexistuje. Přeci jen, to, co SG dokázaly, nemá obdoby.. ^^

*Edit:
koukám, že to bylo dříve než jsem myslel.. víc jak tři roky zpět.. hh..


Naposledy upravil 8BB76E1 dne 25. května, 2011 21:06, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Last.fm
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 25. května, 2011 21:08    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Zdravím Happy
A chválím Beckhamovskou sbírku Heart
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
8BB76E1
Začátečník
Začátečník




Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Osaka

PříspěvekZaslal: 25. května, 2011 21:33    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

MantaRay napsal:
A chválím Beckhamovskou sbírku Heart

oh.. díky.. ^^ jsem jen tak ze zvědavosti kouknul na tvé last.fm.. kompatibilita Very Low..
škoda že tenhle server nebyl v 90. letech ^_^


Naposledy upravil 8BB76E1 dne 25. května, 2011 21:33, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 25. května, 2011 22:09    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

aj so mnou very low.. ale vidim tam nejake cinske a japonske napisy, po hudobnej stranke by si si mohol rozumiet s chocobom, mozno su to ale uplne ine styly.. tusim tam nemas utadu Music

inak vitaj! Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
8BB76E1
Začátečník
Začátečník




Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Osaka

PříspěvekZaslal: 25. května, 2011 22:21    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Peťo napsal:
ale vidim tam nejake cinske a japonske napisy, po hudobnej stranke by si si mohol rozumiet s chocobom, mozno su to ale uplne ine styly.. tusim tam nemas utadu

jj, chocobo znám z asian-music.cz, ale jak správně hádáš, pohybuji se v jiných stylech, takže i na fóru věnované asijské hudbě si připadám poněkud osamocen.. ^^;; jinak od Hikki znám pár písniček, ale nijak "aktivně" ji neposlouchám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Last.fm
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 6:59    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

zdravim like

a dodavam, ze pro nektere z nas jsou SG spis velka davka vzpominek a nostalgie nez preference popu jako hudebniho zanru, i kdyz "drive" to za ty leta neztratilo Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 10:48    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Jeeeeee, pamatuju Big Grin

Tyjo, ale ten lopuch uz byl taky pekne davno, co? Pamatuju si, ze tam krome tebe snad byl jenom jeden dalsi fanda, aspon v te dobe, kdy jsem tam chodil ja, no a pak ten klub zrusili kvuli male aktivite Satan Myslim, ze i to byl pro me tehdy impuls zalozit tohle forum.

Ze zacatku jsme tu Spajsky prodiskutovavali opravdu hodne, ale v dnesni dobe se tu uz bavime i jinych vecech, ktery nemaji se SG nic spolecnyho, vcetne jinych hudebnich interpretu, tak doufam, ze sem obcas zavitas i presto, ze uz pro tebe SG nejsou prioritou c.1 Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
8BB76E1
Začátečník
Začátečník




Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Osaka

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 11:12    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Tommy napsal:
Tyjo, ale ten lopuch uz byl taky pekne davno, co? Pamatuju si, ze tam krome tebe snad byl jenom jeden dalsi fanda, aspon v te dobe, kdy jsem tam chodil ja, no a pak ten klub zrusili kvuli male aktivite Satan Myslim, ze i to byl pro me tehdy impuls zalozit tohle forum.

nj.. 2003.. a pak v 2004 se lopuch rozdělil na dva servery.. no moc nás tam nebylo, to je pravda ^_^ Daniela, (zakladatelka klubu) ty, já, a pak možná pár dalších, co občas napsali nějaký příspěvek.. ale to spíš v začátcích klubu, pak už jsme tam byli opravdu víceméně ve třech.. ^_^
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 11:40    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Tyjo, to uz je 7-8 let? No je fakt, ze uz si to moc ani nepamatuju. Vlastne co se ten klub na lopuchu zaviral, tak jsem jeste zalozil klub na quick, kde uz byli i nekteri clenove z dnesniho fora (ze, me slicne moderatorky Satan) a "az" v roce 2005 prislo na radu tohle forum (ktere se zatim nikam nechysta) Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 12:02    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Tommy napsal:
Tyjo, to uz je 7-8 let? No je fakt, ze uz si to moc ani nepamatuju. Vlastne co se ten klub na lopuchu zaviral, tak jsem jeste zalozil klub na quick, kde uz byli i nekteri clenove z dnesniho fora (ze, me slicne moderatorky Satan) a "az" v roce 2005 prislo na radu tohle forum (ktere se zatim nikam nechysta) Angel


quick?! to uz bych ani nevzpomnela na jmeno bozsky admine Satan

jooo a forum se nikam nechysta?! vyhruzky na tebe! Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
8BB76E1
Začátečník
Začátečník




Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Osaka

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 13:43    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

hmm.. quick.. ^_^ ještě mám z toho klubu spoustu mailů.. ^^ http://imageshack.us/m/815/2405/quickx.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 13:51    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

skoda ze v tych dobach som este nemal internet, mohol som tiez ficat na podobnych strankach a kluboch Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 14:12    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Peťo napsal:
skoda ze v tych dobach som este nemal internet, mohol som tiez ficat na podobnych strankach a kluboch Angel


a odkedy teda mate na slovensku ten internet?! Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. května, 2011 14:34    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

8BB76E1 napsal:
hmm.. quick.. ^_^ ještě mám z toho klubu spoustu mailů.. ^^ http://imageshack.us/m/815/2405/quickx.jpg


Jee, ja jsem tam byl vlastne jako SpiceBoy, haha ROTF
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 27. května, 2011 9:54    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

Kristie napsal:
Peťo napsal:
skoda ze v tych dobach som este nemal internet, mohol som tiez ficat na podobnych strankach a kluboch Angel


a odkedy teda mate na slovensku ten internet?! Satan

datum presne neviem, no trvalo dlhsie kym na ten daleky vychod natiahli kable Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 27. května, 2011 19:16    Předmět: Re: Pozdrav od "bývalého fandy".. ^_^ Citovat

8BB76E1 napsal:
hmm.. quick.. ^_^ ještě mám z toho klubu spoustu mailů.. ^^ http://imageshack.us/m/815/2405/quickx.jpg


Mimochodem vybral jsi zrovna jeden z nejlepsich mailu, vydani Maybe Heart
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group