NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Vas nazor na Beautiful Intentions?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 30. května, 2005 22:50    Předmět: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Vim ze album u nas jeste nevyslo, ale nekteri si ho treba koupili ze zahranici nebo stahly z netu, tak me zajima, co si o albu myslite?
Tady je muj prispevek, co sem uz napsal driv nekde jinde:

Pravda je, ze album je fakt o hodne vic rockovy, nez alba predchozi. Coz je u me minus, protoze rock ja moc nemusim Tongue

01. Beautiful Intentions - rockova atmosfera, jak na albu, tak i na koncertech, protoze timto songem zacinaji vsechny jeji nynejsi koncerty. 7/10
02. Next Best Superstar - Jeden z lepsich songu na albu. Neni to moc tvrdej song, spis pop/rock. Super melodie. 9/10
03. Better Alone - Asi nejlepsi balada na albu, i kdyz si nemyslim, ze to byla moc chytra volba pro druhej singl, na sing spis slabsi song. 8/10
04. Last Night On Earth - Taky rock, v podobnym stylu jako Beautiful Intentions. 7/10
05. You Will See - Jeden z mych oblibenych songu, je proste jinej nez zbytek alba. 10/10
06. Never Say Never - dalsi rockovej song, i kdyz o neco lepsi nez predchozi rockovy songy. 8/10
07. Good Girl - Celkem fajn balada, ale na Melt proste nema :-) 8/10
08. Don't Need This - rock, ale celkem dobrej rock, opet jeden z lepsich songu na albu. 9/10
09. Little Piece Of Me - jak jsi rekl, dalsi rock. 7/10
10. Here & Now - celkem zajimava balada 8/10
11. Take Your Pleasure - nejlepsi song na albu. fakt super! 10/10
12. You'll Get Yours - Oblibenej song Melanie, me ale zas tak moc nerika 7/10

Celkove me osobne album moc neoslovuje, i kdyz tam jsou nejaky zajimavy songy, ale je na me moc rockove ladeny a zda se mi, ze dost songu je tam ve stejnym nebo podobnym songu, zatimco Northern Star nebo Reason, kde byl jak rock, tak pop a dalsi styly, coz mi vyhovovalo mnohem vic. Nove album Geri me oslovuje mnohem vic, protoze je v mym stylu (pop/dance).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 31. května, 2005 1:09    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

No album je fakt dost rockový, což já taky rock nemusim, ale tohle album mě fakt DOSTALO!!! Je boží!!!

01. Beautiful Intentions - na koncertech sem nebyl, nevím jak zní naživo, ale nářez hned na začátek 8/10
02. Next Best Superstar - Fakt skvělej song! 9,5/10
03. Better Alone - no, nevim, ale je dobrĂĄ 8/10
04. Last Night On Earth - začátek mi nepříjemně připomíná až country, ale pak se skvěle rozjede 7/10
05. You Will See - jo, je to jinej song neĹž zbytek alba, vĹŻbec se mi tam nelĂ­bĂ­ (ale Soul boy je mnohem, mnohem horĹĄĂ­) 5/10
06. Never Say Never - začátek pomalej, až odrazující, potom se skvěle rozjede 8/10
07. Good Girl - Na MELT uĹž u Mel asi nic mĂ­t nebude, a Good Girl moc nemusim 6,5/10
08. Don't Need This - asi nejlepĹĄĂ­ song na albu. Miluju ho! 9,5/10
09. Little Piece Of Me - dalĹĄĂ­ dobrej kousek 8,5/10
10. Here & Now - dalĹĄĂ­ balada, lepĹĄĂ­ neĹž Good Girl 7,5/10
11. Take Your Pleasure - dalĹĄĂ­ naprosto supr song 9/10
12. You'll Get Yours - nej melanie? no je fakt dobrej, u mě taky jeden z nej. 8,5/10

No a celkově? Sem naprosto unešenej, jako doteď žádným sólovým albem (teda byl sem unešenej z REASON, ale to pak opadlo, protože sem začal nenávidět Soul Boye). A Mel fakt rocks!!! Asi je pravda, že je stylově trochu jednotvárnější a v podstatě i vyznění songů je si dost podobný (aspoň podle mě, já a angličtina;) A je pravda, chybí mi tu nějaký hodně výrazný song (no možná ta Next Best Superstar, prostě jsou všechny tak skvělý, že nemůžu vybrat;), jako třeba Here It Comes Again (taky skvělej klip) a Melt na Reason (nepřekonatelná balada blížící se u mě v oblíbenosti i posvátnému Viva Forever), ale zase všechny songy jsou nadprůměr , což se o northern star (balady na konci mě fakt nudí, ale jinak nadprůměr) a Reason (bože, Soul Boy) říct nedá.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 09. srpna, 2005 18:39    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

já si ho objednal ,ted někdy mě má přijít tak napíšu...Ale rock mi taky moc nesedí Hmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 10. srpna, 2005 14:45    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Já jsem si objednal společně s Melanii B a Nothern Star .
Stál tam 499,-Kč + 60poštovný ...
Taky Vám došlo v papirovým přebalu ?! Obal plastovej a na něm papirovej přebal...Poslechnu si ho celý o víkendu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 11. srpna, 2005 17:05    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Jå Bi zboŞňuju:)

NejlepĹĄĂ­ - Take your pleasure
NejhorĹĄĂ­ - Good Girl

ale jinak celý moooc poslouchatlný a ještě se mi stále neohrálo, což je skoro zázrak:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honey
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 36
Založen: 09. 08. 2005
Příspěvky: 4165
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 11. srpna, 2005 19:01    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Ty máš všechny taky originály ? Máš nějaký singly ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 11. srpna, 2005 20:20    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Kristulka napsal:
Jå Bi zboŞňuju:)

NejlepĹĄĂ­ - Take your pleasure
NejhorĹĄĂ­ - Good Girl

ale jinak celý moooc poslouchatlný a ještě se mi stále neohrálo, což je skoro zázrak:)


s tou nejhorsi souhlasim, akorat se mi nejvic libi Little Peace of me.
Ale TYP je taky super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 11. srpna, 2005 20:39    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Kristulka napsal:
Jå Bi zboŞňuju:)

NejlepĹĄĂ­ - Take your pleasure
NejhorĹĄĂ­ - Good Girl

ale jinak celý moooc poslouchatlný a ještě se mi stále neohrálo, což je skoro zázrak:)


Take Your Pleasure je rozhodne nejlepsi song z alba, to ti schvaluju Wink

i kdyz porad nema treba ma I Turn To You nebo Melt Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 8:51    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Take Your Pleasure je rozhodne nejlepsi song z alba, to ti schvaluju Wink

i kdyz porad nema treba ma I Turn To You nebo Melt Angel[/quote]


Melt zboŞňuju, ale I turn to you se mi nikdy zas tak moc nelíbilo, první její album uŞ skoro neposlouchåm, ty singly se mi uŞ moooc ohråly:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 11:17    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Tommy napsal:
Kristulka napsal:
Jå Bi zboŞňuju:)

NejlepĹĄĂ­ - Take your pleasure
NejhorĹĄĂ­ - Good Girl

ale jinak celý moooc poslouchatlný a ještě se mi stále neohrálo, což je skoro zázrak:)


Take Your Pleasure je rozhodne nejlepsi song z alba, to ti schvaluju Wink

i kdyz porad nema treba ma I Turn To You nebo Melt Angel


Ano ano Hug
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 14:23    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Kristulka napsal:
Tommy napsal:
Take Your Pleasure je rozhodne nejlepsi song z alba, to ti schvaluju Wink

i kdyz porad nema treba ma I Turn To You nebo Melt Angel



Melt zboŞňuju, ale I turn to you se mi nikdy zas tak moc nelíbilo, první její album uŞ skoro neposlouchåm, ty singly se mi uŞ moooc ohråly:(


to ja mam vyhodu, ze se mi nikdy nic neohraje. Wannabe porad miluju Tongue
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 12. srpna, 2005 21:03    Předmět: Re: Vas nazor na Beautiful Intentions? Citovat

Tommy napsal:
Kristulka napsal:
Tommy napsal:
Take Your Pleasure je rozhodne nejlepsi song z alba, to ti schvaluju Wink

i kdyz porad nema treba ma I Turn To You nebo Melt Angel



Melt zboŞňuju, ale I turn to you se mi nikdy zas tak moc nelíbilo, první její album uŞ skoro neposlouchåm, ty singly se mi uŞ moooc ohråly:(


to ja mam vyhodu, ze se mi nikdy nic neohraje. Wannabe porad miluju Tongue


Ale jo wanabw je stĂĄle moje numero uno:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group