NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

NS, R, BI

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dejví
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 25. 06. 2005
Příspěvky: 3486

PříspěvekZaslal: 18. července, 2005 22:07    Předmět: NS, R, BI Citovat

Tak dneska jsem v Tescu pořídil Reason. A upřímně si myslím, že je to nejhorší deska, jakou některá ze spajsek natočila. To BI a NS jsou proti tomu skvosty. Ještě, že za to chtěli "jen" 199Kč. Ale uvidíme. Třeba se to časem podá. Slyšet to před BI, asi bych si třetí desku nekoupil. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 19. července, 2005 10:12    Předmět: Re: NS, R, BI Citovat

No podle mě to není zase tak špatný a určitě to není nejhorší! VB, A girl like me, a zvlášť HOT jsou ještě horší, ale názor je názor, že...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 20. července, 2005 19:20    Předmět: Re: NS, R, BI Citovat

Ja vlastne taky moc nechapu, proc se to vseobecne oznacuje za nejhorsi album, Hot ci VB jsou proti tomu Puke
Taky se mi tam libi i vic nez jedna pisnicka (coz je uspech Happy ), myslim ze naprosto bombasticka je YYY, pak Lets Love, Reason, pak je tam par dobrych prumeru (HICA, OTH), ano obcas je tam nejakej odpad, ale deska Victorie nebo Mel B bylo odpad cela, ze Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 22. července, 2005 19:49    Předmět: Re: NS, R, BI Citovat

Katty napsal:
Ja vlastne taky moc nechapu, proc se to vseobecne oznacuje za nejhorsi album, Hot ci VB jsou proti tomu Puke
Taky se mi tam libi i vic nez jedna pisnicka (coz je uspech Happy ), myslim ze naprosto bombasticka je YYY, pak Lets Love, Reason, pak je tam par dobrych prumeru (HICA, OTH), ano obcas je tam nejakej odpad, ale deska Victorie nebo Mel B bylo odpad cela, ze Big Grin


No vlastně deska Victorie se mi i celkem líbí. teda je pravda, že je skoro celá na jedno brdo, ale když mám náladu, tak se té desky nemužu nabažit, jak se mi libi...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Tlachec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group