NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Recenze This Time z musicserveru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 17:17    Předmět: Recenze This Time z musicserveru Citovat

Pět důvodů proč si (ne)koupit Mel C

Melanie C je ta holka ze Spice Girls. Podle mě má z celé pětice nejlepší, nejvyrovnanější a nejzajímavější hlas. Byla by tak škoda, kdyby se do své domovské kapely nevrátila. To se naštěstí nestalo. Ještě předtím však stihla vydat svou čtvrtou sólovou desku "This Time".

---------------------------------

Melanie C - This Time

Vydáno: 18.06.2007
Celkový čas: 48:51

Skladby: Understand, What If I Stay, Protected, This Time, Carolyna, Forever Again, Your Mistake, The Moment You Believe, Don't Let Me Know (featuring Adam Argyle), Immune, May Your Heart, Out Of Time, I Want Candy

Nosič k recenzi poskytlo vydavatelství Warner Music.

---------------------------------

Jelikož o téhle holce víte pravděpodobně docela dost, myslím si, že informace typu, odkud je a jak se jmenují její desky, jsou zcela zbytečné. Přistupme tedy rovnou k oněm pěti důvodům, proč si (ne)koupit "This Time".


Na první poslech
Docela solidní popík. I když na Miku nemá, příjemně se mi u toho relaxuje. Nenadchne, ale neurazí. Což je docela solidní poznatek na holku, která je z uměle vytvořené kapely, nemyslíte?

Důvod první - Melanie C (MySpace.com) je výborná zpěvačka a svým melodickým hlasem je schopna vykouzlit velmi příjemnou atmosféru. Ať už budete u téhle desky relaxovat, pracovat, opékat maso na grilu či jen tak ležet, nikdy vás neurazí. Takže jednoznačně koupit.

Důvod druhý - Pokud máte pocit, že tyhle popové zpěvačky jsou pořád na jedno brdo, máte svým způsobem pravdu. Melanie nenabízí v zásadě nic nového. Její debut "Northern Star" byla deska, která nadchla a velmi překvapila. Bohužel na ní už Melanie nedokázala nikdy navázat. A nedaří se jí to ani s "This Time". Nekoupit.

Důvod třetí - Než jsem si CD pustil, říkal jsem si, že to bude opět snůška pouhých syntezátorů. Jaké milé překvapení, když na placce slyšíte regulérní elektrickou a akustickou kytaru, klávesy, bicí, smyčce apod. Což tahá Melanii do jiné ligy. Nejsou to žádná strhující sóla ani se nebudete svíjet v křeči hudební extáze, ale je to lepší než jen počítačové krabičky. Ano, kupte si ji.

Důvod čtvrtý - Je to pořád jen ta sporťačka ze Spice Girls. A to mi prostě vadí. Tento punc ze sebe nedokáže odpárat. Možná je to až příliš jednoznačné hodnocení, ale je to tak. Na kdyby nehraju, ale kdyby vyletěla kdysi dávno jako sólistka, byla by hodnocena určitě lépe. Takže ne.

Důvod pátý - Jsem rozpolcen. Ta deska nenabízí nic nového, ale solidní balady či oplodňováky, jak tvrdí můj kamarád. Jistě zaberou na všechny zaláskované. A o to v létě jde hlavně. V rychlejších věcech se Melanie naopak místy ztrácí a její hlasový projev pokulhává. Takže (ne)koupit? To nechám na vás.


http://musicserver.cz/clanek/19274/Melanie-C-This-Time/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 17:33    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

Vcelku roztomilé a velmi pravdivé

(nemluvě o vynikajícím stylistickém projevu)
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 18:29    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

Což je docela solidní poznatek na holku, která je z uměle vytvořené kapely, nemyslíte?

Nemůžu si pomoct, ale připadá mi, že autor touhle větou mel c nějakým nenápadným způsobem uráží.. podle mě má nejlepší sólo alba ze všech spajsek... a taky má nejhezčí hlas
Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 18:29    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

Myslim, ze je to celkem pozitivni, akorat mi prijde celkem blby davat duvod pro nekoupeni ciste to, ze byla ve Spice Girls. To s timhle albem prece nijak nesouvisi. Holt asi musel najit 2 pro a 2 proti Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 18:37    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

Ja nevim, tyhle pisalky nemam rada. Jsou tak chytry jen kdyby meli neco natocit oni, toby to asi dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vojta
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 18. 02. 2007
Příspěvky: 4480
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 19:06    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

No tak ja uz jsem zminoval ze recenze miluju a na musicserver.cz jsou mnohdy hoodne zajimave! Docela se mi libi ale musim souhlasit s tommym. Je to proste jenom sportacka, trosku trapny, kdyz komentuje jeji album a ne jeji osobu Dizzy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 19:41    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

na druhou stranu má recht, nálepku spajsky bude mít vždycky a hodně lidí si jí neposlechne, nebo jí předem odmítne právě proto a mně přijde dobrý, že to dovedl tak hezky pojmenovat
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 15. srpna, 2007 20:08    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

mne sa ta recenzia paci, je to zaujimavo napisane...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 16. srpna, 2007 7:56    Předmět: Re: Recenze This Time z musicserveru Citovat

na to, ze to napsal nekdo z musicserveru, to jeste ujde.

ale 5/10 je porad docela malo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Melanie C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group