NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

MUJ Londyn
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:20    Předmět: MUJ Londyn Citovat

Cast prvni - Prijezd

Takze kde zacit? Angel Vzhledem k tomu, ze mi letadlo odliitalo brzo rano 1.1. jsem puvodne planoval "prespat" v Praze u Mantika. Tomuu ale vypovedelo zdravi a zustal u rodicu, takze jsem musel nakonec zmenit plany a jet do Prahy pres noc. Vyrazel jsem z domu asi 10 minut po pulnoci, kdy vsude bouchaly ohnostroje a spousta ozralych lidi se motala uprostred silnice, tak jsem se bal, ze snad nocni rozjezd ani nepojede, ale mel jsem stesti a na vlak jsem se dostal v cas. Z Brna jsem se do Prahy dostal asi ve 3:30 a rovnou jsem pokracoval na letiste, odkud jsem pak v 6:50 rano letel do Londyna (to jenom abyste meli predstavu, ze jsem celou noc nespal Angel).

Na letiste jsem dorazil v 7:50 mistniho casu (svitani nad mraky vypada uzasne!), pokracoval jsem dal autobusem do centra Londyna, kde jsem si odlozil zavazadla a rozhodl se trochu podivat kolem, nez dorazi mi kamosi (priletel jsem jako prvni krome Lukasze, ktereho nekteri z vas duverne Carlos znaji, ten uz byl v Londyne o den nebo o dva dny dyl, ale nechtelo se mu tak brzo rano vstavat, obzvlast kdyz bylo po Silvestru.). Namiril jsem si do sveho oblibeneho londynskeho parku (St. James's Park), kterej miluju proto, ze tam je spousta veverek, ktery se nechaji krmit z ruky Big Grin Celkove to je skvely relaxacni misto uprostred rusnyho mesta...lidi tam casto chodi krmit veverky a ptaky nebo si jen tak sednout a precist si knizku.

Fotky zatim nemam, protoze jsem to nechal na ostatnich a ti mi je teprve musi poslat, tak jen na pripomenuti fotka z leta, kdy jsem tam byl naposledy Satan




_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:21    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pro ty, kteri prave pochopili "a jeje, toto bude podrobne" - vynasnazim se Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:27    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

takto si predstavujem opis dna, len tak dalej Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:38    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Cast druha - Setkani

Po relaxaci v St. James's Parku a po prochazce po Londyne jsem vyrazil na letiste v Gatwicku vyzvednout nejaky kamose z Dendenu, kteri tam prileteli ze Spanelska. Meli asi hodinu zpozdeni kvuli zavazadlum, tak jsem si tam mirne pockal, ale nakonec jsem se dockal a nelitoval jsem Wink Jednoho z nich jsem uz potkal jednou driv v Praze a dalsi dva jsem znal jen z Dendenu a MSN, ale o to vic jsem se na ne tesil, protoze jsem je mel vzdycky rad, tak jsem byl zvedavej, jaci budou v realu (nezklamali).

Vyjeli jsme autobusem zpatky do centra potkat par dalsich kamosu. A tak jsme se na Victorii srazili s Lukaszem a jeste jednim kamosem ze Spanelska, kterej letel v jinou dobu. Tim padem jsme byli vsichni (kupoval jsem 6 listku - mozna dobry podotknout, ze jsem to vsechno organizoval ja - to jenom abyste dal vedeli, diky komu to vsechno bylo tak skvely Satan). Chvili na to jsme se rozdelili - dva kamosi si totiz zarezervovali ubytovani v lepsim hotelu, byli too posh na to, co jsme si zarezervovali my (levnej hostel Satan). My zbyli ctyri jsme se jeli ubytovat do naseho hostelu v Kings Cross.

Kdyz jsme tam dorazili, nemohli jsme uverit svym ocim ("pane boze, nemuzu uverit svym ocim!"). Ten hostel (kterej byl kousicek od mista, kde se natacelo Wannabe) vypadal uplne luxusne, uplnej hotel, jen strasne levnej. Porad jsme cekali, kdy bude nejakej hacek, vsechno se to zdalo moc hezky. Kdyz jsme otevreli pokoj, tak nam spadla celist, protoze tak skvely jsme to fakt necekali - na kazdym pokoji zachod a sprcha, kabelova televize, proste za ty prachy hotovej luxus. Nekteri z nas (Lukasz) to nevydrzeli a zacali skakat na posteli.

Chvili na to jsme sjeli par pater niz, kde meli pokoj dalsi dendeneri, tak jsme je jen sli pozdravit, ale meli (blaznivou) navstevu, takze jsme se trochu zdrzeli, nekteri (kdo asi) si zazpivali Headlines a zatancili Stop, zatimco ostatnim stacilo se bavit pohledem Angel Na tom pokoji jsme potkali dalsich 5 dendeneru, 2 jsem znal osobne uz ze driv, 3 jsem potkal poprve, ale taky jsem je uz znal z Dendenu. Bylo uz celkem pozde, takze zbytek vecera jsme stravili chozenim po okolnim Londyne (Oxford Street) a sli jsme spat, i kdyz jsme vzrusenim stejne nnemohli moc usnout a radsi jsme kecali.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:49    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

neviem si predstavit nejakeho chalana jak skace po posteli, ale cool ze ste mali taky dobry hostel ROTF
ten lukasz je z madarska ked ma take meno? Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:57    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Cast treti - Den D

Nakonec jsem vycerpanim usnul (prece jenom jsem predchozi noc procestoval), moc jsem tomu ale dat nemohl, protoze jsme vstavali relativne brzo - nas prvni cil dne byl dostat se do O2 Areny, kde jsme si meli vyzvednout nase listky na vecer. Jak jsme se postupne priblizovali na misto urceni, nase nervozita byla o to vetsi. U eskalatoru ve stanici u areny byly reklamy na Spice Girls koncerty (17 nights of girl power), to uz jsme se pekne tlemili a zacali eskalator vybihat Big Grin Kdyz jsme se dostali nahoru, naskytl se nam pohled na O2 arenu, kde jsem si poprve uvedomil, ze jdu na koncert Spice Girls a pekne se mi rozbusilo srdce vzrusenim.

Vsech 6 se nas zase shledalo a sli jsme si vyzvednout listky. Ve fronte (v podstate to vypadalo jako fronta na listky v kine, akorat o neco delsi - uprimne me prekvapilo, jak malo lidi tam je, na druhou stranu to byla ciste fronta pro fanousky Spice Girls, coz bylo exciting Big Grin)...tak v te fronte Tongue jsme se dali nahodne do reci s par dalsima fanouskama, samozrejme vsichni znali denden, tak jsme si zacali vymenovat nase nicky, ze kterych zemi jsme a ktera je nase oblibena spajska, Emma samozrejme vyhrala.

Co si pamatuju, tak jsme se bavili s nejakou holkou z Nizozemi a pak jeste s Norkou a Finkou. Myslim, ze ta fronta zastupovala vsechny vekovy kategorie a oboji pohlavi celkem rovnomerne, celkem jsem byl prekvapenej, kolik starsich zenskych tam bylo. Ale to je holt girl power, te se nikdo nevyhne Angel Lukasz tam nakonec behal podel fronty se svou neoficilani salou Spice Girls a volal na lidi Who's your favourite Spice Girl? Satan

Pote, co jsme si vyzvedli a rozdelili listky (ja jsem dostal ten nejlepsi, nikdo si to nechtel vzit s tim, ze si to prej zaslouzim, takze jsem se samozrejme citil blbe), jsme vyrazili do centra hledat vsechno Spice. Prolezli jsme par HMV a Zavvi (byvalej Virgin) a ja vylezl se Spice World: The Movie 10th Anniversary Edition (mimochodem je to stara verze v novym prebalu a jak bonus tam je 5 starych a blbe orezanych pohlednic) a pak jsem si jeste koupil kompletni serial Little Britain, kterej miluju Angel Nekteri si samozrejme koupili Headlines, kteryho je vsude spousta, protoze to nikdo nekupuje. Lukasz premistil Greatest Hits, aby to zabiralo vic mista, obzvlast pred Westlife Satan Jo a od Emmy meli vsechny 3 alba Love Mimochodem kalendar Spice Girls meli za 2 libry (75 Kc). Hledali jsme Istanbul DVD, ale asi ho maji orapvdu stale jenom ve Woolworths a ten jsme nikde nemohli najit, prej snad ani v centralnim Londyne neni.

Odjeli jsme do hotelu vylozit nakupy, prevlikl jsem se do svyho Spice Girls tricka a odjeli jsme na koncert! Tits

[reklama]A jakej byl koncert? To se dozvite priste Carlos[/reklama]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 07. ledna, 2008 23:58    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pitr napsal:
neviem si predstavit nejakeho chalana jak skace po posteli, ale cool ze ste mali taky dobry hostel ROTF
ten lukasz je z madarska ked ma take meno? Happy


Lukasz je Polak a osobne ho znaji Kristie a Manta (a Dejvi, kterej tu uz nepise) Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 0:10    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Tommy napsal:
Pitr napsal:
neviem si predstavit nejakeho chalana jak skace po posteli, ale cool ze ste mali taky dobry hostel ROTF
ten lukasz je z madarska ked ma take meno? Happy


Lukasz je Polak a osobne ho znaji Kristie a Manta (a Dejvi, kterej tu uz nepise) Angel

aha, zda sa byt dost funny Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Franky
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 37
Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 1616
Bydliště: Ostrava-Poruba

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 0:41    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Fakt skvele vypraveni, Tommy! Uplne to s vama prozivam ten pobyt a nemuzu se dockat koncertu! Satan Hug Love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 0:45    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Franky napsal:
Fakt skvele vypraveni, Tommy! Uplne to s vama prozivam ten pobyt a nemuzu se dockat koncertu! Satan Hug Love

ale inak aj ja.. totalne mam rad vsetky taketo podrobnosti Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Mysicka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 30
Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 1903
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 0:48    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:25    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Tommy napsal:
Pitr napsal:
neviem si predstavit nejakeho chalana jak skace po posteli, ale cool ze ste mali taky dobry hostel ROTF
ten lukasz je z madarska ked ma take meno? Happy


Lukasz je Polak a osobne ho znaji Kristie a Manta (a Dejvi, kterej tu uz nepise) Angel


Známe známe, nemohl sem uvěřit vlastním očím Satan

Jinak, jak sme vyjížděli k O2, tak sem se taky začal smát u těch plakátů 17 nights of Girl Power... Jsem si to začal uvědomovat, ale pochopil sem to, ažmile mi u La la lá lá lá la la la lá naskočila husí kůže všude po těle!!!!
Jinak mě taky překvapilo, že naprosto NIKDE po Londýně nebyl na koncert, Greatest Hits, ani Headlines ŽÁDNÝ billboard Mikey
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:27    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Mysicka napsal:
Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan


Těšíš se? Kdy jedeš?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:29    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

MantaRay napsal:
Mysicka napsal:
Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan


Těšíš se? Kdy jedeš?

vsetci pojdeme ked tommy napise pokracovanie Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:31    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pitr napsal:
MantaRay napsal:
Mysicka napsal:
Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan


Těšíš se? Kdy jedeš?

vsetci pojdeme ked tommy napise pokracovanie Big Grin
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:34    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

MantaRay napsal:
Pitr napsal:
MantaRay napsal:
Mysicka napsal:
Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan


Těšíš se? Kdy jedeš?

vsetci pojdeme ked tommy napise pokracovanie Big Grin
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

co zas? Satan ved tak sme to vsetci mysleli, lebo skoncil pred koncertom Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:38    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pitr napsal:
co zas? Satan ved tak sme to vsetci mysleli, lebo skoncil pred koncertom Big Grin


Mno joooo, nějak sem si to neuvědomil, mi v hlavě běhal "můj" zážitek z koncertu Big Grin

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:40    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

cool, pacia sa mi tie zelene lasery Happy
boze ja uz xem aby vyslo nejake DVDcko z toho...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:43    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pitr napsal:
cool, pacia sa mi tie zelene lasery Happy
boze ja uz xem aby vyslo nejake DVDcko z toho...


Nápodobně! Zítra bude pozděWink

Sem zvědavej na fotky Tommyho přímo z podpalubí Love
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:45    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

a vy ste nam este neukazali fotky z vasho koncertu, akoze fotky kde ste aj vy!! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
MantaRay
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 39
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 9967
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 1:54    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pitr napsal:
a vy ste nam este neukazali fotky z vasho koncertu, akoze fotky kde ste aj vy!! Wink


Ještě sme je nedali dohromady a jako z koncertu mám 3 fotky a krátký video Roll Eyes se nedalo...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 9:13    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

tommy uplne jsem to zhltla jednim dechem Satan

edit: jo a na veverky s st james parku si taky moc dobre pamatuju Love (akorat mi vzdycky vadilo, ze tam bylo strasne moc lidi)


Naposledy upravil Katty dne 08. ledna, 2008 11:58, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 9:51    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Úplně hltám každý Tommyho slovo. A doufám, že brzy bude pokračování. Je to napsaný fakt skvěle..... ( a vzpomínám na svůj Kolín Love aaaaahhhhhhhh Love )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mysicka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 30
Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 1903
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 13:40    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

MantaRay napsal:
Mysicka napsal:
Faaakt uzasne napisane hehe Wink S tym Lukaszom ste si teda uzili dost zabavi Satan Uz sa tesim na koncert hehe Satan


Těšíš se? Kdy jedeš?


Ja som to myslela tak ,ze s tesim na to tommyho pokracovanie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 13:44    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Pokracovani bude vecer po praci, celkem to trva, nez se to napise Angel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 18:23    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Katty napsal:
tommy uplne jsem to zhltla jednim dechem Satan

edit: jo a na veverky s st james parku si taky moc dobre pamatuju Love (akorat mi vzdycky vadilo, ze tam bylo strasne moc lidi)


já si zase moc dobře pamatuju lukyho Satan a zdaleka nejvtipnější byla část, kdy se mě snažil přesvědčit, že není gay Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 20:25    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Cast ctvrta - O2 Arena

Dorazili jsme zpatky do O2 Areny asi tak v 19:00, kdy uz bylo vsechno plne pripraveno. Venku byly obrrovsky obrazovky se Spice Girls, kde se aktivne vsichni fotili, jeceli a behali kolem, no atmosfera byla skvela, kdyz si uvedomite, ze jste mezi samyma fanouskama Spice Girls Big Grin Nas prvni cil byl samozrerjme merchandise. Hlavni stanek byl totalne oblezenej fanouskama, ale nastesti po arene chodilo nekolik zamestnnancu, kteri nabizeli zakladni veci. Od tech jsem si koupil Tour Book (Love) a tim jsem svoje nakupovani ukoncil Angel Co si pamatuju, tak kamosi si vsichni taky koupili akorat tour book a jeden myslim jeste tilko. Jinak to byly vicemene vsechno kramy k nicemu, mozna krome plakatu, ale ty jsem si nechtel kupovat proto, ze jsem neveril, ze bych je dokazal v poradku dovezt zpatky domu. Z Tour Book mam ale velkou radost a tech 15 liber jsem za to dal rad.

Pak jsme se celkem nahodne setkali opet se stejnou skupinkou fanousku, co v hotelu, tak jsme zase malinko pokecali a pote jsme se vydali smerem do samotne areny. Po ceste jsme narazili na kavarnu, kde hrali jenom Spice Girls a mijejici lidi si vzdycky zpivali zrovna ten song, co hrali Satan Taky jsem po ceste poznal par lidi z Dendenu, ale za tema uz jsem nesel, protoze jsem je znal "jen od videni" (Tamir, James...).

Kdyz jsme dorazili na misto, kde jsme meli sedet, byli jsme naprosto v soku. Nemohli jsme uverit, ze budeme tak blizko! Sedeli jsme v nejzazsim rohu sektoru B3, coz bylo asi tak 20 metru od podia B! Z internetu uz jsem vedel, ze na podiu B travi celkem dost casu, takze jsme byli totalne uneseni a nemohli jsme se dockat koncertu. V dobe naseho prichodu uz tam hlasite vyhravala hudba - takovy megamixy vseho druhu - pop/r'n'b/dance/hip-hop, celkem dobre udelany. Byla to vlastne nahrazka predkapely, kterou Spice Girls nemely (protoze zadnou nepotrebujou Tongue)

Nekdy po pul devate zacali lidi hrozne rvat, tak jsme se otocili, a videli jsme, ze dorazil David Beckham se vsemi syny. Bohuzel nikde blizko nas, ale v privatnim boxu v druhym patre, od nas dost daleko, takze jsme je moc dobre nevideli. Lidi ale byli totalne crazy a vsichni hned zacali fotit. Nejlepsi bylo, kdyz si dal David na klin Cruze a ten zacal strasne roztomile mavat smerem dolu na fanousky, kteri mavali zpatky Big Grin

Po devate hodine se najednou setmelo a rozjelo se intro. Koncert zacal!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Vojta
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 33
Založen: 18. 02. 2007
Příspěvky: 4480
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 20:29    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

Ty wole, no to me pose*. Drama Queen

To je napeti... Love Satan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm
Katty
Profík
Profík


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6393
Bydliště: completely lost

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 20:32    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

tommy ty bys mohl byt spisovatelem Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 08. ledna, 2008 20:43    Předmět: Re: MUJ Londyn Citovat

dalej dalej dalej Big Grin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Spice Girls Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group