NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Vicky na zápase Brooklyna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alechandra
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 38
Založen: 03. 11. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: 28. října, 2008 8:36    Předmět: Vicky na zápase Brooklyna Citovat




Vypadá úžasně.... Heart Heart Heart


Naposledy upravil alechandra dne 28. října, 2008 8:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kopetka
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena

Založen: 29. 04. 2007
Příspěvky: 1058
Bydliště: ostravo ostraavooo

PříspěvekZaslal: 28. října, 2008 14:26    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

"what goes around comes around" to má i pink vytetované na ruce Angel nevíte někdo jak to přeložit?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 29. října, 2008 10:32    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

Vypadá perfektně, tenhle styl se mi na ní moc líbí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MissPosh
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 34
Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 8:44    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

jj, tenhle styl jí kupodivu sedne - myslím si, že na takové pohodové odpoledne není lepší kombinace než volnějšího jednoduchého trika, fil flops a džíny z šatníku drahého. jednoduché, zároveň - jak je u Victorie zvykem - stylové! Love
_________________
everything is MAJOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alechandra
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 38
Založen: 03. 11. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 10:58    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

Přesně, vypadá stylově...a tenhle styl jí sekne...a krásně tam zapadá mezi ostatní maminy Embarrassed mi se totiž moc nelíbí, když příjde holka na fotbal v podpatkách.... Big Grin ...jen je ale škoda, že tenhle styl nenosí Vicky častěji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 11:10    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

alechandra napsal:
Přesně, vypadá stylově...a tenhle styl jí sekne...a krásně tam zapadá mezi ostatní maminy Embarrassed mi se totiž moc nelíbí, když příjde holka na fotbal v podpatkách.... Big Grin ...jen je ale škoda, že tenhle styl nenosí Vicky častěji...


Jo přesně, taky bych ji v tom ráda viděla častějc....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MissPosh
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 34
Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 16:14    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

víte co - zase když jde třeba někam na oběd s přáteli nebo na večeři s Davidem tak si tohle prostě vzít asi nemůže - a nebo když prezentuje svoji značku nebo je někde na nákupech - to zase chápu ji, že si oblékne něco stylovějšího a nasadí high heels - al na nějaký takovýhle příležitosti s dětima chápu, že je to megapohodlné a jak jsem i slyšela - kupodivu - ji to moc sluší!
_________________
everything is MAJOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MissPosh
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 34
Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 16:15    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

protože když nad tím přemýšlím, tak já bych taky někam na oběd nebo na večeři nešla ve volnějším triku, fliflopech a džínách od drahého - to se chce člověk líbit - toto je opravdu neformální situace, takže bomba! ale někam formálněji ee.
_________________
everything is MAJOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alechandra
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 38
Založen: 03. 11. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 16:49    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

jasně, to s tebou musím souhlasit...ale třeba jak byla v létě s klukama na fotbale, myslím, že to bylo jak se nastěhovali do ameriky, tak si na hřiště vzala podpatky a moc dobře to nevypadalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sejky37
Velmi pokročilý
Velmi pokročilý


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 36
Založen: 02. 07. 2007
Příspěvky: 1568
Bydliště: Kousek od Hradce Králové

PříspěvekZaslal: 31. října, 2008 18:24    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

MissPosh napsal:
víte co - zase když jde třeba někam na oběd s přáteli nebo na večeři s Davidem tak si tohle prostě vzít asi nemůže - a nebo když prezentuje svoji značku nebo je někde na nákupech - to zase chápu ji, že si oblékne něco stylovějšího a nasadí high heels - al na nějaký takovýhle příležitosti s dětima chápu, že je to megapohodlné a jak jsem i slyšela - kupodivu - ji to moc sluší!


Tak to je jasný... člověk v jejím postavení nepůjde na promo akci svojí kolekce v odrbanejch džínach a triku....to je logický.
_________________


Naposledy upravil Sejky37 dne 31. října, 2008 18:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MissPosh
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 34
Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 01. listopadu, 2008 9:08    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

alechandra napsal:
jasně, to s tebou musím souhlasit...ale třeba jak byla v létě s klukama na fotbale, myslím, že to bylo jak se nastěhovali do ameriky, tak si na hřiště vzala podpatky a moc dobře to nevypadalo...


jj, to už vím, co myslíš - zase na druhou stranu - lifestyle v Americe je úplně něco jiného než v Evropě - viděla jsem jen asi 2 fotky, když žili s Davidem ještě v Anglii a ve Španělsku v nízkých botách - nevím přesně čím to je, ale když jsem si přečetla asi 3 rozhovory, kde říká, že Amerika ji naučila nosit flipflopy a volné džíny, tak na tom něco bude - teď mě tak napadlo - asi je to tím, že tady v Evropě to s její kariérou nebylo nijak valné (asi mají lidi zhrzený vkus Hmm Roll Eyes ) takže se snažila aspoň vypadat pořád "posh", kdežto Amerika ji uvítala s otevřenou náručí, její kolekce dVb tam salví úspěchy a berou ji jako návrhářku, což jak jsem slyšela, je pro ni splněním snu - a tak se tam nebojí víc uvolnit, protože tam je váženou osobou a Evropa si to uvědomila samozřejmě až jí to Amerika ukázala - jako vždycky.
_________________
everything is MAJOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alechandra
Začátečník
Začátečník


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 38
Založen: 03. 11. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: 01. listopadu, 2008 14:19    Předmět: Re: Vicky na zápase Brooklyna Citovat

MissPosh napsal:
alechandra napsal:
jasně, to s tebou musím souhlasit...ale třeba jak byla v létě s klukama na fotbale, myslím, že to bylo jak se nastěhovali do ameriky, tak si na hřiště vzala podpatky a moc dobře to nevypadalo...


jj, to už vím, co myslíš - zase na druhou stranu - lifestyle v Americe je úplně něco jiného než v Evropě - viděla jsem jen asi 2 fotky, když žili s Davidem ještě v Anglii a ve Španělsku v nízkých botách - nevím přesně čím to je, ale když jsem si přečetla asi 3 rozhovory, kde říká, že Amerika ji naučila nosit flipflopy a volné džíny, tak na tom něco bude - teď mě tak napadlo - asi je to tím, že tady v Evropě to s její kariérou nebylo nijak valné (asi mají lidi zhrzený vkus Hmm Roll Eyes ) takže se snažila aspoň vypadat pořád "posh", kdežto Amerika ji uvítala s otevřenou náručí, její kolekce dVb tam salví úspěchy a berou ji jako návrhářku, což jak jsem slyšela, je pro ni splněním snu - a tak se tam nebojí víc uvolnit, protože tam je váženou osobou a Evropa si to uvědomila samozřejmě až jí to Amerika ukázala - jako vždycky.



JJ,je fakt, že kdyby si v Anglii vyšla ve flipflopech, tak se každý na ni dívá, když to řeknu takhle, skrz prsty...aspoň teda můj pocit...ale jí sluší všechno, ať je za dámu, či jen fotbalovou mamku Embarrassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group