NastaveníNastavení

Soukromé zprávySoukromé zprávy

FAQFAQ

HledatHledat

Seznam uživatelůSeznam uživatelů

PřihlášeníPřihlášení

RegistraceRegistrace
Index
Novinky | Turné | Greatest Hits | Fotky | Videa | Historie
22.07.2012: Melanie C - IDKHTLH (singl)
09.09.2012: Melanie C - Stages (album)
27.11.2012: Rozjezd Viva Forever (muzikál)
11.12.2012: Premiéra Viva Forever (muzikál)


Otevřít SpicePlayer v novém okně

Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 01. května, 2013 21:37    Předmět: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

Protoze jsme tu uz dlouho nemeli bulvar Satan

Victoria Beckhamová: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím
29. dubna 2013 16:33

Victoria Beckhamová umí být sebekritická. Úspěšná módní návrhářka a manželka jednoho z nejslavnějších fotbalistů světa prohlásila, že se nediví lidem, kteří si o ní myslí, že je "kráva". Při pohledu na své fotky by si to prý myslela taky.

Beckhamová si uvědomuje, jak nesympaticky působí. Může za to především její trvale vážný obličej. Je známá tím, že se neusmívá.
"Všichni si myslí, že jsem hrozná kráva. Chápu to, protože si myslím to samé, když se vidím na fotografiích," řekla manželka fotbalisty Davida Beckhama na Festivalu Vogue v Londýně.
Měnit to ale nehodlá. Už v minulosti se svěřila, že úsměv jí sebral tvrdý modelingový svět. "Tuhle osobu jsem vlastně vytvořila. A neříkám, že to nejsem já, ale nemyslím, že jsem to celá já. Je to brnění, které jsem si vytvořila na obranu," vysvětlila bývalá zpěvačka (více čtěte zde).

Špatný dojem možná zanechává i u svých podřízených, protože je prý příliš náročná.
"Jsem perfekcionistka. Mám ráda, když je vše akorát. Jsem pravděpodobně velmi otravný člověk jako spolupracovník, protože je pro mě má práce nesmírně důležitá, protože jsem vybudovala tuhle značku z ničeho," dodala Beckhamová.

Práce se nevzdala ani po porodu, a jak sama říká, není snadné skloubit mateřství s prací. "Kdo říká, že je to snadné, lže. Mám pomocnici, chůvu. Nemohu to všechno dělat sama," řekla Beckhamová s tím, že jinak je jako každá pracující máma.
"Vstávám brzy a jsem dlouho vzhůru, protože mám miminko a čtrnáctiletého kluka, co odmítá jít brzy do postele," prozradila matka čtyř dětí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 04. května, 2013 8:47    Předmět: Re: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

Nebavi me, ze nehce vystupovat, ale jinak pani fandim, je vtipna a ma to v hlave srovnany Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peťo
Expert
Expert


Pohlaví: Pohlaví:Muž
Věk: 38
Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 3239
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 04. května, 2013 9:56    Předmět: Re: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

no ale zas neviem ci to je najlepsi sposob, zanechavat u vsetkych len blby pocit z nej a byt nesympaticka Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 04. května, 2013 10:56    Předmět: Re: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

Peťo napsal:
no ale zas neviem ci to je najlepsi sposob, zanechavat u vsetkych len blby pocit z nej a byt nesympaticka Satan


penez ma dost, znacka se prodava a je uznavana - asi na ty strategii neco bude Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tommy
Admin
Admin


Pohlaví: Pohlaví:Muž

Založen: 28. 05. 2005
Příspěvky: 11997
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 05. května, 2013 8:19    Předmět: Re: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

Kristie napsal:
penez ma dost, znacka se prodava a je uznavana - asi na ty strategii neco bude Satan


Asi zacnu byt lidem nesympatickej Satan
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Facebook Last.fm MSN
Kristie
Chuck Norris
Chuck Norris


Pohlaví: Pohlaví:Žena
Věk: 37
Založen: 19. 06. 2005
Příspěvky: 10177
Bydliště: Praha, město hříchů

PříspěvekZaslal: 05. května, 2013 12:00    Předmět: Re: Lidé si myslí, že jsem kráva. A já se jim nedivím Citovat

Tommy napsal:
Kristie napsal:
penez ma dost, znacka se prodava a je uznavana - asi na ty strategii neco bude Satan


Asi zacnu byt lidem nesympatickej Satan


nejsem si jista, jestli je tohle vubec mozny Satan
_________________
HONEY, YOU LIL BITCH, WE ARE COMING FOR YOU, GO TO THE HELL AND REST IN PEACE!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Index -> Victoria Beckham Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


www.thespicegirls.com | www.myspace.com/thespicegirls | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group